Dziś jest Środa, 18 Października 2017 roku
Nowy Dwór Mazowiecki
Znajdujesz się  »  Strona główna  »  Aktualności

Aktualności - Informacje

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Dzieła Aleksandra Fredry w malarstwie i rysunku" - WYNIKI

dodano: 28.04.2017
ogolnopolski-konkurs-plastyczny-dziela-aleksandra-fredry-w-malarstwie-i-rysunku-wyniki

Uprzejmie informujemy,że jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
Dzieła Aleksandra Fredry w malarstwie i rysunku

w składzie:
Małgorzata Omelańczuk-Pawluk (kuratorka konkursu, artystka-malarka),
Dorota Witkowska-Weiss (artystka-malarka),
Robert Żbikowski (artysta-malarz),
Lidia Godlewska (instruktor w Nowodworskim Ośrodku Kultury),
Władysław Szeląg (prezes Towarzystwa Historycznego im. Szembeków)
po obejrzeniu 407 prac nadesłanych na konkurs, w dniu 25 kwietnia 2017r., wyłoniło następujących laureatów w kategoriach:
Szkoły podstawowe kl. I – III:
I miejsce – JAGODA CHOJNACKA (Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce)
II miejsce – AMELIA SAWICKA (SP 7 w Nowym Dworze Mazowieckim)
III miejsce – STEFAN OSTASZEWSKI (Pałac Młodzieży Warszawa)
Wyróżnienia:
ZOFIA MYŚLIWIEC (Ośrodek Kultury i Sportu w Zielonce)
MARTYNA GRODZKA (Miejski Dom Kultury w Łomży)
JULIA PIĄTKOWSKA (Pałac Młodzieży Warszawa)
KAROLINA ZALIWSKA (Pałac Młodzieży Warszawa)
Szkoły podstawowe kl. IV – VI:
I miejsce – ALICJA BULCZYŃSKA (Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Gliwicach)
II miejsce – KORNELIA GRZYMAŁA (Miejski Dom Kultury w Łomży)
III miejsce – IGOR LIPSKI (SP nr 51 w Katowicach)
Wyróżnienia:
KAROLINA NIECIECKA (Miejski Dom Kultury w Łomży)
EMILIA MIŁEK (SP nr 28 w Rzeszowie)
NATALIA HOFMAN (Pałac Młodzieży Warszawa)
MARIA FASZCZA (Miejski Dom Kultury w Łomży)
Gimnazja:
I miejsce – OLIWIA JAGODZKA (Gimnazjum nr 2 w Koluszkach)
II miejsce – KAMILA APTACY (Gimnazjum nr 3 w Świebodzinie)
III miejsce – MATEUSZ KACZYŃSKI (Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Ożarowie Mazowieckim)
Wyróżnienia:
JAKUB STAROMŁYŃSKI (Gimnazjum nr 2 w Warszawie)
KORNELIA WSUŁ (Pałac Młodzieży Warszawa)
ZUZANNA WÓJCIK (Pałac Młodzieży Warszawa)
ANNA SEMBRAT (Gimnazjum nr 2 w Warszawie)
Szkoły średnie:
I miejsce – DAWID TRZECIAK (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Rzeszowie)
II miejsce – KAROLINA GOŁASZEWSKA (LVI LO im. Leona Kruczkowskiego w Warszawie)
III miejsce – MARTA PEŁSZYK (Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu)
Wyróżnienia:
GABRIELA BROSZKO (Zespół Szkół Ogólnokształcących i Rolniczych w Radymnie)
ŁUKASZ GRABEK (IV LO im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie)
WIKTORIA TOMASZEK (LO im. Mikołaja Kopernika w Wieruszowie)
KATARZYNA KOPIEC (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Rzeszowie)
 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Konkursie i Gratulujemy Laureatom.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 10 maja 2017 r., o godzinie 11.00 w Galerii „Łącznik” Nowodworskiego Ośrodka Kultury, ul. I.Paderewskiego 1A.

 

Kontakt

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. Paderewskiego 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Wyszukiwarka


Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o wydarzeniach, wpisz swój adres email

Galeria