Dziś jest Wtorek, 20 Marca 2018 roku
Nowy Dwór Mazowiecki
Znajdujesz się  »  Strona główna  »  Aktualności

Aktualności - Zaproszenia

Biesiada Rozśpiewanych Narodów

dodano: 27.06.2017
biesiada-rozspiewanych-narodow

 Biesiada Rozśpiewanych Narodów

 Agnieszka Sobocińska, SOUND"n"GRACE

ZAPARSZAMY
 

Sound’n’Grace liczy ponad 20 wokalistów. Muzyczne korzenie grupy to contemporary (nowoczesny) gospel. Zespół porusza się w nurcie łączącym ze sobą elementy funk, soul, jazz, groove oraz r’n’b. Miesza, przeplata, czerpie, łączy, eksperymentuje. Ale przede wszystkim zwraca uwagę na wysoki poziom muzyczny oraz jakość aranżacji i wykonań. Z Sound’n’Grace pracują wspaniali instrumentaliści, muzycy współpracujący na co dzień ze znanymi polskimi artystami. W repertuarze Sound’n’Grace można znaleźć zarówno standardy contemporary gospel Freda Hammonda, Kirka Franklina oraz Israela Houghtona jak i utwory soul, r’n’b i pop wykonawców takich jak Mary Mary, Angie Stone, Elton John, George Michael, Michael Jackson czy duetu Timbaland/ Timberlake. Ponadto grupa wykonuje różnorodne utwory muzyki rozrywkowej zaaranżowane w ukochanych przez siebie stylach muzycznych. Ten szeroki przekrój wykonywanej muzyki pokazuje, jak różne osobowości i temperamenty tworzą Sound’n’Grace. Pokazuje również, że różnice te - wzajemnie akceptowane i tonowane przez autentyczną przyjaźń- stały się dla całego chóru źródłem niezwykłej, pozytywnej energii i inspiracji. W czerwcu 2015 roku chór zadebiutował z albumem „Atom”, który powstał we współpracy z producentem Bartoszem Zielonym „Tabb”. Jeszcze w tym samym roku krążek pokrył się platyną, a niemal każdy singiel stawał się wielkim hitem. słuchacze pokochali Sound’n’Grace za utwory takie jak „Dach”, „Na Pewno”, „Możesz wszystko” czy „Nic do stracenia” nagrany z Mrozem.
Chór, który podbija swoimi utworami listy przebojów, powraca z nowym kawałkiem. W piosence „100” gościnnie pojawia się jeden z uczestników ostatniej edycji The Voice of Poland. Singiel „100” to pierwszy utwór zapowiadający nowe wydawnictwo Sound’n’Grace. Premierę drugiej płyty chóru zaplanowano na listopad 2017 roku. Muzycy zaprosili tym razem do współpracy Filipa Lato. Artysta dał się bliżej poznać jako uczestnik 7. edycji The Voice of Poland, w której dotarł do etapu koncertów na żywo.
Posłuchajcie najnowszego singla: https://www.youtube.com/watch?v=RcvId6Rw3VQ

AGATA SOBOCIŃSKA
Agata Sobocińska to polska piosenkarka, autorka tekstów, wykonująca szeroko pojętą muzykę pop. Frontmenka o oryginalnej barwie głosu, na co dzień skromna, scenicznie wulkan energii. Na koncertach wykonuje autorskie utwory, których kompozytorem jest Tomasz Biniek - gitarzysta i wieloletni menadżer zespołu.
Teledysk do utworu „Już na zawsze”, w którym Agata wciela się w rolę blogerki modowej, dostępny jest w serwisie YouTube: https://youtu.be/qO_6CRSn7vE i cieszy się dużą oglądalnością wśród internautów.
Więcej informacji na temat twórczości Agaty Sobocińskiej można znaleźć na jej oficjalnym fanpage ‘u na Facebooku www.facebook.com/agatasobocinska oraz na stronie www.agatasobocinska.pl

AMFITEATR w Parku Miejskim

15 lipca 2017r., godz. 19.00

WSTĘP WOLNY

 

Kontakt

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. Paderewskiego 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Wyszukiwarka


Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o wydarzeniach, wpisz swój adres email

Galeria