Dziś jest Wtorek, 20 Marca 2018 roku
Nowy Dwór Mazowiecki
Znajdujesz się  »  Strona główna  »  Aktualności

Aktualności - Zaproszenia

Smaczny koncert na dziedzińcu Nowodworskiego Ośrodka Kultury

dodano: 28.06.2017
smaczny-koncert-na-dziedzincu-nowodworskiego-osrodka-kultury

Zapraszamy na dziedziniec  Nowodworskiego Ośrodka Kultury na muzyczną biesiadę, w sensie dosłownym. Potańcówka na Dechach z udziałem BIG BAND-u „BŁONIE” do smaku produkty firmy „SMACZEK” Janusza Skolimowskiego serwowane nieodpłatnie dla uczestników zabawy.

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul.I.Paderewskiego 1A
07 lipca 2017r., god.19.00
Wstęp Wolny

W razie pogody uniemożliwiającej realizację imprezy w plenerze, koncert Big Band-u „BŁONIE”, wraz kulinarna przystawką, odbędzie się w sali ośrodka kultury.

                     

BIG BAND „BŁONIE” powstał w 2015 r, w zespole występują zawodowi muzycy z wieloletnim stażem i ogromnym doświadczeniem muzycznym które nabyli grając w różnych zespołach i orkiestrach na scenach Polski oraz za granicą, jak również wybitnie uzdolnieni młodzi muzycy. Mieszanka doświadczenia, młodości i zaangażowania dała dobre owoce w postaci Big Band-u Błonie.
W swoim repertuarze posiadamy utwory taneczne(Tango,Cha-Cha,Samba), znane swingowe standardy z lat 30. i 40 z repertuaru m.in., Glenn Miller Orchestra ,Frank Sinatra, Louis Armstrong jak i największe polskie i światowe przeboje z lat 70 , 80 , 90 z repertuaru Anny Jantar , Andrzeja Zauchy ,Michael Buble , Celine Dion ,ABBA. i innych oraz najnowsze Hity muzyki POP . Z Big Band-em Błonie współpracują na stałe wokaliści. Dysponujemy własnym profesjonalnym nagłośnieniem
Mamy zaszczyt i przyjemność zaoferować państwu profesjonalną oprawę muzyczną imprez:
koncerty plenerowe, bale, bankiety, festyny, imprezy firmowe, promocje, wesela...

                   

Firma „SMACZEK” Janusz SKOLIMOWSKI – rozpoczęła działalność w styczniu 1993 roku. Od początku o jakość naszych produktów dba ta sama załoga doświadczonych pracowników. Produkcja odbywa się w obiekcie, który został wybudowany zgodnie z wymogami sanitarnymi związanymi z profilem produkcji.
Towar dostarczamy własnym transportem, przystosowanym do przewozu wyrobów garmażeryjnych, zgodnie z wymogami sanitarnymi.
Nasze wyroby wytwarzane są z najlepszych surowców pochodzących z czystych ekologicznie terenów. Dokładamy wszelkich starań, aby każda partia towaru charakteryzowała się tą samą, wysoką jakością.
Zajmujemy się produkcją wyrobów garmażeryjnych takich jak: pierogi, uszka, krokiety, naleśniki, kopytka, kluski śląskie, przecieraki, smalec, ryba po grecku, nóżki w galarecie.

 

Kontakt

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. Paderewskiego 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Wyszukiwarka


Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o wydarzeniach, wpisz swój adres email

Galeria

Ostatnio dodana galeria
WOJCIECH PSZONIAK - BELFER
Losowo wybrana galeria
L'AMOUR A PARIS czyli MIŁOŚĆ W PARYŻU