Dziś jest Wtorek, 20 Marca 2018 roku
Nowy Dwór Mazowiecki
Znajdujesz się  »  Strona główna  »  Aktualności

Aktualności - Relacje

Biesiada Rozśpiewanych Narodów - radosny koncert w Amfiteatrze

dodano: 20.07.2017

15 lipca 2017r. po raz dziewiąty w Amfiteatrze w parku miejskim  im. J. Wybickiego odbyła się Biesiada Rozśpiewanych Narodów. Tym razem mieliśmy przyjemność wysłuchać koncertów: Sound’n’Grace i Agaty Sobocińskiej z zespołem.

Jako pierwsza wystąpiła piosenkarka, autorka tekstów Agata Sobocińska. Wokalistka wraz z zespołem zaprezentowała materiał ze swojej nowej płyty „Już na zawsze”, której premiera odbyła się w maju tego roku.  Tytułowy utwór jest  znany ze stacji radiowych. Popowy repertuar i oryginalna barwa głosu  piosenkarki, szybko zyskały sobie sympatię słuchaczy. Artystka na pewno zyskała rzeszę nowych fanów w naszym mieście.

O godz. 21:00 wystąpił wyczekiwany Sound’n’Grace. Ponad 20 osobowy chór oczarował publiczność!
Licznie zebrani fani wspólnie z artystami wyśpiewywali znane przeboje m.in. takie jak: „Dach”, „Na pewno”, „Możesz wszystko”, „Nadzieja” czy „Nic do stracenia”. Sound’n’Grace przypomniał  dobrze znane utwory z debiutanckiego albumu „Atom”, ale także zaprezentował swój najnowszy singiel  „100” zapowiadający nową płytę, której premiera odbędzie się w listopadzie tego roku. Okazało się, że mimo, iż singiel został opublikowany kilka tygodni temu, to publiczność doskonale znała już tekst piosenki.
Podczas koncertu wszyscy doskonale się bawili, śpiewali, tańczyli, klaskali. Oczywiście nie obyło się bez bisów. Od chóru biła ogromna dawka pozytywnej energii, która udzieliła się publiczności i odwrotnie znakomita atmosfera stworzona przez nowodworską publiczność  wracała na scenę mobilizując zespół i dając mu wiele radości z wykonywanej pracy. Piękne głosy wokalistów, motywujące, głębokie teksty, oprawa świetlna, to wszystko sprawiło, że byliśmy świadkami wspaniałego widowiska, po którym każdy wyszedł z uśmiechem na twarzy i radością w sercu.
Nowodworski Ośrodek Kultury dziękuje publiczności za tak liczne przybycie i piękną zabawę.
Koncert wsparła Prywatna Przychodnia „ŻYCIE” w Nowym Dworze Mazowieckim.

 

Kontakt

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. Paderewskiego 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Wyszukiwarka


Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o wydarzeniach, wpisz swój adres email

Galeria

Ostatnio dodana galeria
WOJCIECH PSZONIAK - BELFER
Losowo wybrana galeria
XXVI WOŚP 14.01.2018r.