Dziś jest Poniedziałek, 19 Lutego 2018 roku
Nowy Dwór Mazowiecki
Znajdujesz się  »  Strona główna  »  Aktualności

Aktualności - Relacje

IX MANEWRY KABARETOWE za nami były salwy... śmiechu

dodano: 07.12.2017

Blisko 4 godziny trwały manewry w Nowym Dworze Mazowieckim. Do naszego miasta przybyły formacje z Krakowa, Zielonej Góry i Warszawy. Manewry miały jak najbardziej pokojowy charakter albowiem były to IX Manewry Kabaretowe. Licznie przybyła publiczność obserwowała  zmagania poszczególnych zespołów,  z jakże trudną i nieprzewidywalną, materią satyry i humoru. Z  jej reakcji wnosimy, że wszyscy poradzili sobie doskonale. Nie mogło być inaczej gdyż na tegoroczne Manewry  przyjechały do nas  trzy wyśmienite kabarety: Formacja CHATELET, REWERS i ARTUR  ANDRUS z zespołem muzycznym. Całość ogarniał z charakterystyczną dla siebie energią „miejscowy”, w zasadzie sąsiad z niedalekiej miejscowości artysta, TOMASZ JACHIMEK. Różnorodne w formie i treści programy były bardzo atrakcyjne, nie pozwoliły  przez bardzo długi czas „oderwać” się publiczności od „foteli”, dostarczając jej jednocześnie olbrzymiej dawki dobrej zabawy i rozrywki na najwyższym poziomie.
Tegoroczne IX Manewry Kabaretowe przygotowały władze samorządowe Nowego Dworu Mazowieckiego przy wsparciu finansowym Marszałka Województwa Mazowieckiego, oraz Zakładu Energetyki Cieplnej w Nowym Dworze Mazowieckim.
Dziękujemy pracownikom Nowodworskiego Ośrodka Kultury, Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji , oraz dyrekcji Zespołu Szkół nr 4 i Muzeum  Kampanii Wrześniowej i Twierdzy Modlin za sprawną realizację imprezy.
 

 

Kontakt

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. Paderewskiego 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Wyszukiwarka


Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o wydarzeniach, wpisz swój adres email

Galeria