Dziś jest Poniedziałek, 19 Marca 2018 roku
Nowy Dwór Mazowiecki
Znajdujesz się  »  Strona główna  »  Aktualności

Aktualności - Zaproszenia

Malesza,Ludwiczuk - zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa i rzeźby

dodano: 26.02.2018
malesza-ludwiczuk-zapraszamy-na-wernisaz-wystawy-malarstwa-i-rzezby

W dniu 09.03.2018, o godzinie 18:00,  zapraszamy do galerii „Łącznik” w Nowodworskim Ośrodku Kultury gdzie odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa i rzeźby. Nowodworski Ośrodek Kultury zaprosił do współpracy znakomitych artystów: Mikołaja Maleszę – malarza oraz scenografa teatralnego i Daniela Ludwiczuka – znakomitego rzeźbiarza.

Mikołaj Malesza - jest artystą o pokaźnym dorobku artystycznym, docenianym w Polsce oraz za granicą. Uczestniczył w kilkudziesięciu wystawach malarstwa polskiego. Przez wiele lat pracował jako scenograf teatru „Towarzystwo Wierszalin”, współpracuje z teatrami lalkowymi i dramatycznymi na terenie całego kraju.

Daniel Ludwiczuk jest artystą tworzącym i pracującym na Podlasiu w Kamiance. Tworząc swoje rzeźby posługuje się różnorakimi materiałami: stalą, kamieniem, brązem i ceramiką. Jest twórcą autorskiej galerii rzeźby, której otwarcie nastąpi w kwietniu 2018 r. Jest współorganizatorem plenerów malarsko-rzeźbiarskich w Platerowie, w których uczestniczą artyści z całej Polski, Europy i Azji.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia niepowtarzalnej wystawy polskich artystów, którą będzie można oglądać od 09.03 do 04.04.2018.

 

 

Kontakt

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. Paderewskiego 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Wyszukiwarka


Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o wydarzeniach, wpisz swój adres email

Galeria

Ostatnio dodana galeria
WOJCIECH PSZONIAK - BELFER
Losowo wybrana galeria
Mała Królewna - 18.06.2011 r.