Dziś jest Wtorek, 20 Marca 2018 roku
Nowy Dwór Mazowiecki
Znajdujesz się  »  Strona główna  »  Galeria  »  2007

Galeria

" Co w puszczy piszczy " - XII edycja 14.04.2007 r.

Środa, 18 Kwietnia 2007

14 kwietnia 2007 r. w szkole podstawowej nr 5 w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się XII edycja Regionalnego Konkursu Ekologicznego " Co w puszczy piszczy ". Poniżej zamiesczamy kilka fotografii z tej imprezy. szczegółowa relacja znajduje się w Wydarzeniach.

Sala gotowa na przyjęcie uczestników imprezyNagrody czekają na zwycięzców.Ostatnie uwagi Pani Ludwiki Kwiadas-Wierzbickiej i za chwilę rozpoczną się eliminacje.Dogrywka o wejście do ścisłego finału pomiędzy zespołami z Izabelina i Dziekanowa Leśnego.
Reprezentacje gimnazjów gotowe do rozegrania ścisłego finału.Ciekawe jak idzie naszym podopiecznym?Rozwiązujemy test.Jury sprawdza efekty pracy zespołów nad testami
Dzieci ze szkoły podstawowej w Śladowie podczas przedstawienia.Wystawa pokonkursowa Pamiątki kultury i zabytki architektury w krajobrazie Puszczy KampinoskiejOgłoszenie wyników - emocjonująca chwila.
Nagrody wędrują do laureatów konkursu.przedstawiciele samorządów i sponsorzy imprezy z satysfakcją wręczali nagrody najlepszym uczestnikom konkursówPamiątkowe zdjęcie gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością podczas XII edycji konkursu Co w puszczy piszczy
Najlepsze drużyny wśród szkół podstawowych przystąpiły do rywalizacji o najwyższe lokaty.

Kontakt

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. Paderewskiego 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Wyszukiwarka


Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o wydarzeniach, wpisz swój adres email