Dziś jest Niedziela, 21 Stycznia 2018 roku
Nowy Dwór Mazowiecki
Znajdujesz się  »  Strona główna  »  Galeria  »  2012

Galeria

XX FINAŁ WOŚP w Nowym Dworze Mazowieckim

Wtorek, 10 Stycznia 2012

Wolontariusze Sztabu WOŚP w Nowym Dworze Mazowieckim zebrali prawie 41 000 złotych na rzecz Fundacji WOŚP.DZIĘKI. Więcej szczegółów w Relacjach.

czytaj więcej w aktualnościach...>
Najpiękniejsza jest zawsze choinka, a jak sie świeci?Po długim spacerze po ulicach ciepła herbata to jest to.Ciepła zupa i słodycze dodawały wolontariuszom pozytywnej energii.
Niebawem rozpocznie się impreza w NOK.Redakcja Mazowieckiego Gońca Lokalnego przygotowuje kiermasz.Młoda kadra NOK w akcji.Para taneczna Studia Tańca EmotionMłoda adeptka sztuki estradowej sekcji wokalnej NOK.
Najmłodsi śpiewają dla WOŚPKolejny popis taneczny - Studio Tańca Emotion.Kolejny prezentacja młodej wokaliski z sekcji wokalnej NOK.Śpiewamy dalej.
Harcerze objęli stanowisko przy sztabowej skarbonceMłodzież na estradzie dawała z siebie ile się dało.dziennikarze z Gońca Lokalnego malują buzie dziecikom.Anonimowy darczyńca oddał na kiermasz autentyczną koszulkę hokeisty Spartaka Moskawa.
Dużo humoru i zabawy wniósł pokaz mody.Nowa Grupa Teatralna w spektaklu Jedno słowo kochającej kobiety Pani Olimpia Ostrowska pomagała nam w obsłudze Kiermaszu Różności.Punkt Przyjęcia wypełnionych puszek.
Ostry Zespół GraniaOstry Zespół Grania - ostro grał na estradzieOFFRoadPubliczność żywo reagowała na wydarzenia sceniczne
OFFRoad - zespół z charakteremWśród mieszkańców oglądających Światełko do Nieba był także Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Bisialski z małżonką.Światełko do Nieba zgromadziło spore audytorium
Światełko do Nieba widoczne było z każdego punktu w mieście.Podczas gdy mieszkańcy oglądali występy iuczestniczyli w innych atrakcjach wieczoru Komisja Finansów wciąż pracowała.
A kiedy już wszystko było policzone Straż Miejska w asyście Policji odwiozła pieniądze do Bank Spółdzielczego

Kontakt

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. Paderewskiego 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Wyszukiwarka


Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o wydarzeniach, wpisz swój adres email