Dziś jest Niedziela, 18 Lutego 2018 roku
Nowy Dwór Mazowiecki
Znajdujesz się  »  Strona główna  »  Księga gości

Księga Gości

 • dodano: 27.01.2009 przez Magi
  Pozdrawiam Wszystkich z Nowodworskiego Ośrodka Kultury. Przesyłam link do mojego filmiku, który stworzyłam specjalnie z okazji Mistrzostw NDM w Scrabble, które odbywają się każdego roku w naszym mieście.

  http://es.youtube.com/watch?v=7jC9coal5fs

  Proszę oglądać filmik w "wysokiej rozdzielczości", taka opcja jest na mojej stronie w youtube, pod filmikiem. Zapraszam serdecznie i jeszcze raz gorąco pozdrawiam. ;)
 • dodano: 27.05.2008 przez Rk Osiedle
  eee tam zróbcie jeszcze raz ten sprawdzian dla zespołów na nielegalu dobre to było pozdrawiam:)elo
 • dodano: 23.01.2008 przez Maryla
  Serdecznie pozdrawiam mieszkańców mojego rodzinnego miasta i gratuluję bardzo udanej strony.
  Wszystkiego co najlepsze na cały Nowy Rok 2008
 • dodano: 27.07.2007 przez Dominik
  W sobotę 4.08.2007 odbędzie się w Warszawie MASA KRYTYCZNA z okazji 63-rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Zapraszam wszystkich chętnych do uczestnictwa. Szczegóły na http://www.masa.1944.pl/
 • dodano: 07.07.2007 przez Wacha
  Bardzo fajna stronka. Nie ma co dobrze i dokładnie wykonana! Ciekawa pod względami estetycznymi jak i tekstowymi.
  P.S. Nie wie może ktoś o której jest wyjazd na shreka3 z pod gimnazjum nr.4 w Modlinie Twierdzy?? Wyjazd 10 lipca br. ?? Jeżeli ktoś wie to niech napisze mi na mail lub na gg( 6611937 )z góry dziękuje i proszę o pomoc w tej niby banalnej sprawie!
 • dodano: 28.06.2007 przez karolinka
  Superr stronka jak narazie każdy może znaleźć coś interesującego dla siebie jak bedzie tak dalej to fajnie.
 • dodano: 26.05.2007 przez Klaudia
  Ta stronka jest... Super...
  Polecam chodzić do Teatrzyku Wędrowniczek, ponieważ sama tam chodzę. Pani Emilia Z. która prowadzi ten teatrzyk jest milą i pomocną panią.
  Gdy pierwszy raz byłam na zajęciach, to byłam nieśmiała. Teraz gdy chodzę tam już 3 rok jestem bardziej odważna. Namówiła mnie na to żeby chodzić na zajęcia moja najlepsza przyjaciółka, której jestem bardzo wdzięczna.
 • dodano: 20.04.2007 przez Krzysztof Kurpiewski
  Pragnę tą drogą podziękować kierownictwu i pracownikom Nowodworskiego Ośrodka Kultury za umożliwienie i pomoc w prezentacji fotografii z Twierdzy Modlin
 • dodano: 31.12.2006 przez Elżbieta
  Byłam wczoraj na koncercie "Przeboje Jana Kiepury" w Kościele Św. Michała.Bylo cudownie. Muzyka "lekka, łatwa w odniorze i bardzo, bardzo przyjemna". Soliści dawali z siebie wszystko, mimo że tak bardzo było zimno, publiczność rozgrzali. Dzięki NOKowi za sympatyczny koncert. Szkoda tylko, że ciągle nasze wladze w mieście nie dostrzegają problemu bazy na tego rodzaju działalność. Choć przy takim składzie władzy uchwałodawczej i wykonawczej na kolejne cztery lata ,to pewnie szybciej mieszkańcy Górki doczekają się domu kultury niż mieszkańcy centrum miasta. Brawo NOK, tak trzymać! A kiedy kolejny koncert?
 • dodano: 03.11.2006 przez Iza
  Z przyjemnością wybiorę się jutro na kolejny poranek z teatrem. Jeszcze nie opadły emocje po "Czerwonym Kapturku" a tu już kolejny spektakl ... oby tak dalej. Polecam wszystkim rodzicom aby zabierali swoje pociechy na sobotnie poranki teatralne, bo z pewnością WARTO !
  Gorąco pozdrawiam !
1 2 3 4 [5] 6 7

Kontakt

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. Paderewskiego 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Wyszukiwarka


Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o wydarzeniach, wpisz swój adres email

Galeria