Dziś jest Niedziela, 18 Lutego 2018 roku
Nowy Dwór Mazowiecki
Znajdujesz się  »  Strona główna  »  Księga gości

Księga Gości

 • dodano: 25.09.2006 przez Iza
  Jestem pod wrażeniem kolejnego już przedstawienia dla naszych milusińskich pt. Motylek Emilek - było dużo śmiechu, świetna zabawa dla dzieciaczków i wiele wesołych piosenek. Popieram pomysł organizowania sobotnich spotkań - poranków teatralnych i zachęcam innych rodziców do uczestnictwa ze swoimi pociechami, a kierownictwu NOK jako rodzic składam serdeczne podziękowania.
  Pozdrawiam , Iza J.
 • dodano: 17.08.2006 przez Wieszak
  18-20 Sierpnia - SMEnterReg International Youth
  Music Festival Blonie, Mazovia 2006


  Na scenie błońskiego amfiteatru wystąpią muzyczne, amatorskie reprezentacje partnerskich gmin skupionych wokół organizacji "SMEnterReg"(organizacja aktywizująca i integrująca podregiony mazowieckie, z zaprzyjaźnionymi włoskimi i brytyjskimi), wybierane drogą konkursu zespoły polskie, zaproszeni muzycy z Włoch jak również gwiazdy, które będą zamykały każdy dzień festiwalu. W finale rodzimej błońskiej edycji Festiwalu jury (złożone z muzyków, ludzi sceny i mediów) wyłoni 6 grup, które w nagrodę będą reprezentowały Polskę i swoje gminy we Włoszech w czasie bliźniaczego festiwalu. Impreza objęta została honorowymi patronatami Kancelarii Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Marszałka Województwa Mazowieckiego. Festiwal bedzie transmitowany na żywo w internecie pod adresem www.smeterreg.org/atm
 • dodano: 03.08.2006 przez Ewa
  Witam bardzo ładna strona dużo rzeczowych informacji.

  Mam pytanie czy zostanie powtórzony koncert Pana Roberta Żurawskiego (ballada poetycka) zeszłym razem było naprawdę fantastycznie i myślę, że wiele osób które ostatnio nie dotarły chętnie by przyszły.Pomysł poddaje Panu Dyrektorowi do poważnego rozważenia:)
  Pozdrawiam
 • dodano: 16.06.2006 przez Basia
  Piękne galerie! Są one wielkim zapisem nowodworskiej kultury, kultury jakże twórczej i bogatej.Ja osobiście dziekuję Zespołowi NOKu i jego dyrektorowi K.Borowskiemu za patronat od wielu lat nad moją amatorską twórczością.Myślę , ze dzięki Wam i ja tę historię miasta zapisuję. Stokrotne dzięki !
 • dodano: 19.04.2006 przez Grażyna
  Obejrzałam zdjęcia z konkursu "Co w puszczy piszczy" fajne! Świetne nagrody, widać, że dzieciaki się cieszą, a przecież o to chodzi żeby wiedza dawała podstawy sukcesu. Brawo Tak trzymać! Tylko gdzie te nasze nowodworskie zespoły szkolne! Blado wypadły przy szkołach wiejskich. A szkoda przyjemnie byłoby rozpoznawać na zdjęciach miejscowych zwycięzców!
 • dodano: 27.01.2006 przez Basia
  Krzysiu bardzo ładne zdjęcia z "Zimy w mieście" i z naszego miasta.
 • dodano: 24.01.2006 przez Zadowolona
  Wasz strona jest...fajna!!!!!!!!!!!!!!!! - oby tak dalej....
 • dodano: 01.01.2006 przez Mela
  Najserdeczniejsze zyczenia na Nowy Rok 2006 dla wszystkich pracowników NOK oraz wspaniałych wydarzeń kult uralnych i wielu twórczych pomysłów!
 • dodano: 25.11.2005 przez Marika
  Dziękujemy ....Dzieki wam coś się dzieje w tym niewielkim miasteczku.Często korzystamy z Państwa zaproszeń i zawsze jesteśmy zadowoleni.Polecam wszystkim wyjazd do teatru na spektakl Tańczące Wampiry -coś wspaniałego.Oczywiscie Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia.
 • dodano: 21.11.2005 przez nokryd
  Strona jest zrobiona profesjonalnie, natomiast jakość zdjęć szczególnie w pomieszczeniach - fatalna.
  Nie można uwieczniać kroniki nowodworskiej aparacikiem "reklamówką".
1 2 3 4 5 [6] 7

Kontakt

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. Paderewskiego 1A
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Wyszukiwarka


Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o wydarzeniach, wpisz swój adres email

Galeria