tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

11 marca 2024 r., w Kasynie Oficerskim odbyło się wyjątkowe wydarzenie z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Na scenie gościliśmy wybitnych artystów Warszawskiej Opery Kameralnej: Dorotę Ritz, Dionizego W. Płaczkowskiego, Huberta Stolarskiego, Pawła Wisnara, Bogdana Kierejszę i Orkiestrę pod dyrekcją Artura Jaronia, którzy zabrali nas w podróż po najpiękniejszych utworach operowych i operetkowych.

Czytaj więcej

Luty w Nowodworskim Ośrodku Kultury rozpoczęliśmy wyjątkowym wernisażem – wystawy tkaniny artystycznej „W poszukiwaniu sensu”. W czwartkowy wieczór do Galerii „Łącznik” zawitało trio znanych artystów – Anna Hlebowicz, Zygmunt Łukasiewicz i Jolanta Mikuła – oraz wielu zaciekawionych gości.

Czytaj więcej

W tym wyjątkowym dla kobiet dniu – 8 marca 2024 – odbył się wernisaż pięknych prac Ewy Krzymińskiej. Do naszej Galerii „Łącznik” zawitały różnorodne prace autorki – sielankowe pejzaże, kadry z miejskich uliczek, portrety i zachwycające kolorami scenki rodzajowe.
Czytaj więcej

Stand-upy cieszą się coraz większą popularnością w naszym mieście. W lutym w Kasynie Oficerskim w Twierdzy Modlin wystąpili: Antoni Syrek- Dąbrowski, Ewa Błachnio i Daniel Midas, którzy wypełnili publicznością całą salę widowiskową. Podobnie było na początku marca, gdy Łukasz Kowalski wystąpił w Nowodworskim Ośrodku Kultury.

Czytaj więcej

Podkategorie