tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Informujemy, że od listopada kasa Nowodworskiego Ośrodka Kultury będzie czynna: wtorki, piątki 9.30 - 15.30, środy, czwartki 12.30-18.30, poniedziałki kasa nieczynna.

Szachy III turniej szachowy w cyklu "Zmagania z głową"

19 września 2009r., w kawiarni OLIMP w nowodworskiej hali sportowej odbyło się kolejne spotkanie szachistów.

W trzecim już turnieju pn:"Zmagania z głową", z którego zdobycz punktowa liczy się do kwalifikacji, do turnieju o Grand Prix Nowego Dworu Mazowieckiego wzięło udział 16 zawodników z Nowego Dworu Maz.,Nasielska i Legionowa. Po dziewięciu rozegranych partiachnajlepszym szachistą okazał sięWłodzimierz Kwaitkowski,któy zdobył 8 pkt.,drugie miejsce, z wynikiem tylko o pół punkta gorszym ( 7,5 ) zajął Włodzimierz Kania trzecie miejsce z taką samą ilością punktów ( 7,5 ) zajął legionowianin Sławomir Liszkiewicz.Wśród juniorów najlepiej spisał się Marcin Witkowski, który z dorobkiem 4,5 pkt. w klasyfikacji generalnej zajął szóste miejsce.

Zwycięzcy jak zwykle otrzymali od organizatorów Nowodworskiego Ośrodka kultury i Zarządu osiedla Nr 8 pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Kolejna okazja do zgromadzenia dodatkowych punktów już 17 października 2009 r. o godz; 10.00, jak zwykle w gościnnych progach kawiarni OLIMP.

Do udziału w turniejach szachowyvh zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na poziom umiejetności szachowych. Gra w szachy to nie tylko emocje sportowe, ale także sposobność do miłych spotkań towarzyskich.