tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

UWAGA ZMIANA! ZAJĘCIA TANECZNE ROZPOCZNĄ SIĘ OD 26 WRZEŚNIA 2022 (TYDZIEŃ PÓŹNIEJ). ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

Szachy ITurniej szachowy w cyklu "Zmagania z głową"

23 maja 2009 roku, w kawiarni OLIMP,odbył się Turniej Szachowy " Zmagania z głową " turniej I. "Zmagania z głową" to cykl otwartych turniejów szachowych dostępnych dla wszystkich chętnych. Regulamin Turnieju opublikowany został na niniejszej stronie,oraz na stronie www.szachyjablonna.mzszach.net

W pierwszym turnieju udział wzięło 19 zawodników z Nowego Dworu Mazowieckiego,Nasielska,Legionowa i Leszna. Rozbierzność wieku wśród nich sięgała kilkudziesięciu lat. Nie przeszkadzało to jednak w prowadzeniu bardzo ciekawych i zaciętych, międzypokoleniowych, pojedynków szachowych. Wszyscy mieli bowiem świadomośc iż każdy punkt jest ważny,bowiem dorobek punktowy z pięciu turniejów decyduje o tym kto znajdzie się w grudniowym turnieju o GRAND PRIX Nowego Dworu Mazowieckiego.

Wśród seniorów I miejsce wywalczył Andrzej Grzmiączka,II Edward Nowak, a III Tadeusz Runowiecki.

Wśród juniorów I miejsce zajął Mateusz Krawczyk,II miejsce Paweł Wałachowski, a III miejsce Marcin Witkowski.

Jedyna kobieta w turnieju pani Alicja Grzmiączka osiągnęła bardzo dobry wynik zajmując VI lokatę.

Jak zwykle organizatorzy turnieju zadbali o kondycję zawodników fundując słodycze i napoje, a najlepsi w tym dniu szachiści odebrali nagrody rzeczowe.

W gościnnej kawiarni OLIMP ( w hali sportowej NOSiR, ul.Sportowa 66) spotykamy sie na II turnieju w ramach cyklu " Zmagania z głową " 20 czerwca 2009 roku o godzinie 10.00 .

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH SZACHISTÓW

NIE WAŻNE JAK GRASZ NAJWAŻNIEJSZE ŻEBYŚ ZAGRAŁ

Szczegółowy przebieg rozgrywek w dniu 23 maja 2009 na stronie www.szachyjablonna.mzszach.net