tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Anna Jadowska gościem wieczoru Więcej niż Kino

Podczas filmowego wieczoru w cyklu Więcej niż Kino, 12 grudnia 2017r., obejrzeliśmy przedpremierowy pokaz filmu Anny Jadowskiej DZIKIE RÓŻE.

Obraz opowiadający historię młodej mężatki, matki dwojga dzieci, zamieszkującej na wsi, której mąż zarabia na dom pracując poza granicami kraju, a która w wyniku romansu z młodocianym mieszkańcem wsi, rodzi dziecko i zostawia je w szpitalu do adopcji. Film wywołał wśród widzów bardzo różne i jednocześnie bardzo emocjonalne reakcje. Po włączeniu świateł na widowni rozgorzała żywa dyskusja. Zwłaszcza, że zakończenie filmu daje możliwości różnorodnych interpretacji i możliwości zakończenia całej historii.
Nowodworska publiczność miała możliwość skonfrontowania swoich poglądów na temat filmu z jego autorką reżyser Anną Jadowską, która była gościem wieczoru. Spotkanie tradycyjnie poprowadził red. Stanisław Zawiśliński, a bardzo ciekawa rozmowa z sympatyczną artystką dotyczyła nie tylko samego filmu, ale także wielu interesujących wątków związanych z kinematografią, ale także dotyczących mentalności Polaków ich obyczajowości i wielu innych.

  • DSC_0183
  • DSC_0187
  • DSC_0191
  • DSC_0202
  • DSC_0206