tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Informujemy, że od listopada kasa Nowodworskiego Ośrodka Kultury będzie czynna: wtorki, piątki 9.30 - 15.30, środy, czwartki 12.30-18.30, poniedziałki kasa nieczynna.

Odchodzą Najlepsi

Z ogromnym smutkiem i głębokim żalem przyjęliśmy dzisiaj wiadomość, że do Domu Pana odeszła nasza mentorka i przyjaciółka, wieloletni pracownik Nowodworskiego Ośrodka Kultury, a wcześniej Miejskiego Domu Kultury Pani BASIA KASZYŃSKA.
Pani Basia w ośrodku kultury zajmowała się księgowością, nazywaliśmy Ją Ministrem Finansów, bo trzeba było mieć wielki talent, wykazać się ogromną wiedzą i niezwykłym zaangażowaniem, aby „krótką kołderką” tak zarządzić aby starczyło dla wszystkich i na wszystko. I starczało. Pani Basia oddawała się swojej pracy z wielką pasją, poświęcała się jej bezgranicznie, nie bacząc na swój czas rozpościerała swoje opiekuńcze skrzydła nad wszystkimi sferami działalności ośrodka, który traktowała jak swój drugi dom. Nigdy nie brakowało jej czasu na pochylenie się nad problemami młodych, otaczających ją ludzi, i nie tylko zawodowych, wspierała nas także w pokonywaniu, trudnych osobistych zawirowań. Po przejściu na emeryturę utrzymywała kontakt na tyle aktywny na ile pozwalało Jej pogarszające się zdrowie. Ale jeszcze wtedy można było się jeszcze do Niej zwrócić, poradzić, „wypłakać w mankiet”. Teraz, to już nie będzie możliwe, Pani Basiu, dziękujemy Ci za to, co dla nas wszystkich zrobiłaś przez te lata, już nam Ciebie brakuje, uwolniona od codziennych trosk, ODPOCZYWAJ W SPOKOJU.