tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Udany marzec wokalistów z Nowodworskiego Ośrodka Kultury

Marzec 2015 roku to miesiąc, który wokaliści Nowodworskiego Ośrodka Kultury pracujący pod okiem Pani Alicji Kabacińskiej, mogą uznać za niezwykle udany.

 

Paweł Ziółkowski reprezentował nasze miasto w trzech festiwalach piosenki, z dwóch przywiózł laury zajmując: w XIV Mazowieckim Festiwalu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA zorganizowanym w dniu 02 marca, w Domu Kultury "Włochy" I miejsce, oraz wyróżnienie w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki "Super Mikrofon Radia Jard", który się odbył w dniach 20-22.03.2015r. w Klubie Kultury Krąg w Białymstoku. Wyników XIX Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Rozśpiewany Wawer", który odbył się w dniach 28-30 marca br. w klubie kultury ZASTÓW w Warszawie, jeszcze nie znamy.

W dniach 6-8.03.2015 r. w Białołęckim Ośrodku Kultury odbył się V Festiwal Piosenki Polskiej i Anglojęzycznej O'beeBOK', w którym nasi przedstawiciele także zostali dostrzeżeni i wyróżnieni przez festiwalowe jury. W swoich kategoriach: Karolina Prasał zajęła II miejsce, a Julia Sawicka i Barbara Małecka otrzymały wyróżnienia. Ale to nie koniec 26 marca w domu kultury w Płocku odbyły się eliminacje wstępne do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces" spośród naszych reprezentantów awans do kolejnego regionalnego stopnia konkursu uzyskały Barbara Małecka i Maja Bziuk. Karolinie Prasał przypadło wyróżnienie. Wciąż czekamy na wyniki konkursu w klubie kultury ZASTÓW, w którym udział wzięli: Julia Sawicka,Julia Krawczyk, Julia Grzybowska i Paweł Ziółkowski.

Wyróżnionym wykonawcom serdecznie gratulujemy sukcesów, wszystkim reprezentującym nasze miasto i ośrodek kultury w festiwalach i konkursach serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia w kolejnych imprezach, które jeszcze przed nami. Gratulacje i podziękowania kierujemy także do nauczycielki śpiewu w naszym ośrodku pani Alicji Kabacińskiej.

  • 206f4e9f56b3b709
  • 21e1659620e992f3
  • de4d17d559a68398