tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Zapisy na zajęcia taneczne

Zapraszamy do zapisów na zajęcia taneczne. 
zapisz sie

Zajęcia taneczne dla dzieci będę odbywały się 2 razy w tygodniu.

Instruktor: Rafał Sawko
Odpłatność za zajęcia: 70 zł/miesięcznie, dla uczestników mieszkających poza miastem - 130 zł/m-c, płatne do 15-go każdego miesiąca.
Osoby posiadające NOWODWORSKĄ KARTĘ FAMILIJNĄ proszone są o zgłoszenie się do Nowodworskiego Ośrodka Kultury celem okazania karty (dokument musi być aktualny). Po okazaniu karty zostanie zmieniony szablon płatności na szablon uwzględniający przysługującą zniżkę.

Zajęcia rozpoczynają się od dnia 19.09.2022 r.

BALET DLA DZIECI 5-6 LAT 2X/TYG. PONIEDZIAŁEK 17:30 I ŚRODA 17:30 (45 MIN.)

Dzieci uczą się podstawowych pozycji i ćwiczeń z tańca klasycznego, a następnie wykorzystują je w zabawach baletowych, improwizacjach i w ułożonych specjalnie dla nich choreografiach. Zajęcia obejmują również rozciąganie i wzmacnianie mięśni, kształtowanie prawidłowej sylwetki, umuzykalnianie, rytmikę. Balet poprawia koordynację ruchową, wdzięk i grację. Wyrabia ogólne poczucie estetyki i dbałość o wygląd. Dzieci rozwijają wyobraźnię, ćwiczą zmysły oraz ciało. Szczególnie wśród dziewczynek zajęcia cieszą się olbrzymią popularnością, a małe baletnice co tydzień ubierają się w swoje sukienki i baletki, by ćwiczyć nowe tańce i figury.

TANIEC NOWOCZESNY DLA DZIECI 7-9 LAT 2X TYG. PONIEDZIAŁEK 18:20 i ŚRODA 18:20 (60 min.)
TANIEC NOWOCZESNY DLA DZIECI 9-13 LAT 2X TYG. PONIEDZIAŁEK 19:25 CZWARTEK 18.20 (60 MIN.)
Taniec nowoczesny jest jednym z najpopularniejszych stylów tanecznych. Kojarzy się nieodłącznie z konwencją teatru muzycznego. Większość przedstawień tanecznych i musicali bazuje na tej technice tanecznej. To gorący, nieokiełznany, energetyczny taniec który narodził się w Afryce. Charakterystyczną cechą tego tańca jest policentryzm czyli izolowanie poszczególnych części ciała (głowa,ramiona,klatka piersiowa,biodra) i poruszanie nimi niezależnie w różnych płaszczyznach i różnym tempie. Ruch akcentowany jest w dół, kolana są zgięte, górna część ciała pochylona do przodu, ruch jest policentryczny, odbywa się w różnych płaszczyznach - na stojąco, na kolanach, w przysiadzie i na leżąco.

 

TANIEC- LATINO DLA PAŃ czwartek godz. 19:25-20:25
Zajęcia rozpoczynają się w dniu 22.09.2022 r. 

Forma zajęć wyłącznie dla kobiet wykształcająca u uczestniczek - eleganckie i pełne gracji ruchy, zmysłowe spojrzenia, kokieteryjne gesty. To kwintenesencja stu procentowej kobiecości. Na tych zajęciach wszystko z dużą dozą humoru i nieco z przymrużeniem oka. Zajęcia oparte sa na krótkich układach choreograficznych pozwalających ukazać w świadomy i delikatny sposób swoje atuty, w dobrym smaku, umiejętnie eksponować swoją kobiecość. Doskonałe zajęcia wyrabiające rozwój muskulatury, co zapewnia atrakcyjny wygląd na co dzień, wpływa pozytywnie na samopoczucie, dodaje pewności siebie a przy tym niekonwencjonalna formuła tematycznych zajęć aerobowych pozwala miło spędzić czas.

Odpłatnośc za zajęcia: 50zł/miesięcznie, dla osób mieszkających poza miastem 90zł/miesięcznie, płatne do 15-go każdego miesiąca
Osoby posiadające NOWODWORSKĄ KARTĘ FAMILIJNĄ proszone są o zgłoszenie się do Nowodworskiego Ośrodka Kultury celem okazania karty (dokument musi być aktualny). Po okazaniu karty zostanie zmieniony szablon płatności na szablon uwzględniający przysługującą zniżkę.

 

GIMNASTYKA Z ELEMENTAMI TAŃCA DLA SENIORÓW
Zapraszamy seniorów na bezpłatne zajęcia ruchowe. Zajęcia odbywają sie w czwartki o godz. 17:30. Czas trwania 45 min. Zajęcia adresowane są do seniorów z terenu Nowego Dworu Mazowieckiego. Podstawą zapisu jest posiadanie Nowodworskiej Karty Seniora. Zapisy przyjmujemy w pokoju nr 6 (za okazaniem karty) w godz. 9:00-19:00. Ilość miejsc ograniczona.
Pierwsze zajęcia odbędą się 22.09.2022 r.