tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Natalia Sikora - Absurdalia

W sobotę 14 grudnia 2013 r. gościliśmy w Nowodworskim Ośrodku Kultury jeden z najoryginalniejszych głosów młodego pokolenia.

Na scenie zaprezentowała się Natalia Sikora, którą na estradzie wspierał znakomity pianista Piotr Proniuk. Podczas godzinnego koncertu usłyszeliśmy m.in. kilka utworów z projektu „ Absurdustra” opartego o poezję Cypriana Kamila Norwida po nowe utwory, które ukażą się na jej najnowszej płycie, która będzie nosiła tytuł "BWB Experience - for Jimi Hendrix - Bezludna Wyspa Bluesa" , jej premiera zapowiadana jest na koniec lutego 2014 r. Głębokie, oryginalne i ekspresyjne aranżacje Sikory i Proniuka wyraźnie zachwyciły publiczność, która nagrodziła artystów owacjami na stojąco.
Charyzma Natalii, piorunujący głos i interpretacje, wsparte znakomitym akompaniamentem Piotra Proniuka spowodowały, że sobotni wieczór zaliczyć należy do jednego z najciekawszych wydarzeń artystycznych na kameralnej scenie Nowodworskiego Ośrodka Kultury. Po koncercie najmłodsza widownia zdobyła autografy artystów oraz mogła zrobić z nimi pamiątkowe zdjęcie.