tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Mazowsze w Koronie - Barokowe odcienie lutni

Mazowiecki Instytut Kultury oraz Nowodworski Ośrodek Kultury zapraszają na wyjątkowy i arcyciekawy koncert muzyki poważnej pt. „Barokowe odcienie lutni” w ramach popularnego cyklu Mazowsze w Koronie, realizowanego przez Mazowiecki Instytut Kulturyod 2001 roku. Koncerty odbywają się w zabytkach architektury mazowieckiej i tak będzie tym razem. Muzyka znakomitych kompozytorów: Silviusa Leopolda Weissa, JohannaSebastiana Bacha, AlessandroPiccininiego, Gaspara Sanza, Antonio Vivaldiego rozbrzmiewać będzie na dziedzińcu Nowodworskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Paderewskiego 1A w otoczeniu zabytkowych budynków koszar wojskowych z przełomu XIX i XX wieku, gdzie w latach 1921-1939 mieścił się Batalion Elektrotechniczny.

W tak niebanalnym otoczeniu wystąpi zespół kameralny Luteduo Plus w składzieAnna Kowalska - lutnia barokowa, gitara barokowa, Anton Birula - lutnia barokowa, teorba, słowo o muzyce, Alisa Birula - organy, lutnia.Propagatorzy i wykonawcy muzyki dawnej, skomponowanej na duety lutni, duety gitar basowych i toerby (lutnia basowa) i połączenia tych instrumentów z organami. Koncert odbędzie się w 25.09.2020r., piątek, o godzinie19.00, ale przed doznaniami muzycznymi zapraszamy na godzinę 18.00 do Galerii „Łącznik” w głównym budynku NOK na wernisaż artysty malarza Pawła Cabanowskiego. Wrażenia estetyczne gwarantowane. Wrześniowe wieczory są już dość chłodne, więc prosimy się ciepło ubrać. My natomiast zapewnimy ciepło duchowe i miłe spędzenie piątkowego wieczoru.Serdecznie zapraszamy!

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest zapoznanie się z regulaminem imprezy oraz złożenie oświadczenia zamieszczonego poniżej.

Regulamin koncertu „Barokowe odcienie lutni” w dniu 25.09.2020 na świeżym powietrzu na terenie Nowodworskiego Ośrodka Kultury- Dziedziniec

 1. Liczba uczestników wydarzenia ograniczona.
  2. Wstęp na imprezę mają wyłącznie osoby wyposażone w środki umożliwiające zakrycie ust i nosa (maseczki, przyłbice, chusty, kominy itp.)
  3. Podczas koncertu wszystkich uczestników obowiązuje zakrycie ust i nosa.
  4. Z obowiązku zakrywania ust i nosa zwolnione zostają osoby zajmujące miejsca w odległości co najmniej 1,5 m od innych osób, oraz:
  - osoby wspólnie zamieszkujące;
  - osoby, które uczestniczą w wydarzeniu z osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności , osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie
  - osoby, uczestniczące w imprezie z dzieckiem poniżej 13 roku życia
  5. Przy wejściu na teren imprezy wszyscy obowiązani są do dezynfekcji rąk, podpisania oświadczenia o tym, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym a także do zmierzenia temperatury;
  6. Uczestnicy zajmują wyznaczone miejsca na terenie imprezy (leżaki).
  7. Możliwość dezynfekowania rąk obowiązuje także po skorzystaniu z toalety podczas imprezy.
  8. Realizacja imprezy odbędzie się przy niezbędnej ilości pracowników Nowodworskiego Ośrodek Kultury.
  9. Podczas realizacji imprezy wszyscy pracownicy ośrodka kultury mają obowiązek korzystania ze środków zabezpieczających usta i nos.
  10. Udział w imprezie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszych zasad i przyjęcia ich do stosowania.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Oświadczenie.pdf)Oświadczenie.pdf[ ]