tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Uwaga! Informujemy, że w dniach 9 listopada - 27 grudnia 2020 r.  zmuszeni jesteśmy zawiesić wszystkie zajęcia stałe oraz odwołać imprezy artystyczne przewidziane w programie. Prosimy o nieuiszczanie opłat za zajęcia listopadowe i grudniowe.

NSJ/ East Earth Band- Zaduszki Bluesowe

W ramach Nowodworskich Spotkań Jazzowych zapraszamy na Zaduszki Bluesowe w wykonaniu EAST EATRH BAND.
4.11.2020 r., godz. 19:00
UDZIAŁ BEZPŁATNY, OBOWIĄZUJĄ ZAPISY TELEFONICZNE POD NR 22 732 08 76.
Ilość miejsc ograniczona.

East Earth Band specjalizuje się w tzw. Power Bluesie. W swym repertuarze mamy zarówno standardy bluesowe, takie jak: Good morning Blues, You Shook Me, Thrill is Gone, jak i kompozycje własnego autorstwa. W skład zespołu wchodzą muzycy o dużym doświadczeniu estradowym i studyjnym. Koncerty będą promować płytę "Facet w meloniku".

Zespół uczestniczył m.in na: Chatka Blues Festival, gdzie został bardzo dobrze przyjęty czego świadectwem jest bardzo przychylna recenzja opublikowana w prestiżowym kwartalniku muzycznym "BLUES":
"Drugi dzień i ostatni dzień festiwalu również przewidywał bogactwo i różnorodność brzmieniową. Tym razem koncerty odbywały się w sali koncertowej Centrum Kultury.
Pierwsi zagrali EAST EARTH BAND-zespół wyjątkowy, łączący transowość, liryczność polskiego bluesa i rocka.
Charyzmatyczny wokalista Paweł Fiodorczuk opanował swoja emocjonalnością całą salę, przekazując lubelskiej publiczności bardzo osobiste teksty."
Oraz:
Suwałki Blues Festiwal
Blues Express
Siemiatycze Blues Fetiwal
Jazz na Mazowszu
Ciechanów Spring Festival

East Earth Band skład zespołu:

Paweł Fiodorczuk - voc.
Piotr Fiodorczuk - git.
Bronisław Duży - tb.
Dominik Witkowski - harm.
Wojciech Ruciński - g. bas.
Nazim Alijew - dr

Do udziału w imprezie uprawnione są osoby które podpiszą obowiązkowe Oświadczenie o tym, że uczestnik według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. (Oświadczenie dostępne w załączniku można przynieść wypełnione lub wypełnić przed wydarzeniem).

Regulamin Imprezy

1. Do udziału w imprezie uprawnione są osoby, które podpiszą obowiązkowe oświadczenie o tym, że uczestnik według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. (Oświadczenie dostępne w załączniku można przynieść wypełnione lub wypełnić przed wydarzeniem).
2. Udział w imprezie jest jednoznaczny z zapoznaniem się z niniejszymi zasadami udziału w imprezie i przyjęciem ich do stosowania.
3. Przy wejściu na teren Nowodworskiego Ośrodka Kultury oraz przed jego opuszczeniem wszyscy obowiązani są do dezynfekcji rąk.
4. Przy wejściu do ośrodka kultury oraz podczas koncertu wszystkich uczestników obowiązuje zakrycie ust i nosa. Środki zabezpieczające uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie.
5. Podczas pobytu w NOK, należy zachować wymagany przepisami prawa,(1.5m) bezpieczny odstęp między widzami; przy kasie oraz przy wejściu i wyjściu z sali widowiskowej oraz z budynku NOK.
6. Ilość miejsc w sali widowiskowej podczas imprezy jest ograniczona do 25% pojemności widowni – udostępnia się widzom co czwarte miejsce.
Obowiązek zachowania dystansu społecznego między widzami nie dotyczy widza, który:
a. uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
b. jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.
c. osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.
7. Realizacja imprezy odbędzie się przy niezbędnej ilości pracowników Nowodworskiego Ośrodek Kultury.
8. Podczas realizacji imprezy wszyscy pracownicy ośrodka kultury mają obowiązek korzystania ze środków zabezpieczających usta i nos.

 

 


eastearthband 001

 

Załączniki:
Dostęp do URL (https://nok.nowydwormaz.pl/attachments/article/1556/O%C5%9Bwiadczenie.pdf)Oświadczenie[ ]