tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Uprzejmie informujemy, że podczas wakacji kasa Nowodworskiego Ośrodka Kultury jest czynna w godz. 8:30-15:30.

NIEOCZYWISTOŚĆ wernisaż malarstwa Magdaleny Król

Zapraszamy na wernisaż malarstwa Magdaleny Król.
NIEOCZYWISTOŚĆ
26 lutego 2021 r., godz. 18:00
Galeria Łącznik
Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. I. Paderewskiego 1a
wstęp wolny


Magdalena Król- artystka współczesna, która w swoich pracach łączy sztukę abstrakcyjną i figuratywną. Tematyka jej obrazów skupia się wokół emocji towarzyszących uważnej obserwacji rzeczywistości. W jej postrzeganiu świat realny ulega procesowi rozpadu aby ukazać się naszym oczom się jako rozedrgany, tajemniczy i niepokojący.


Istotnym czynnikiem odbioru jej prac jest wyrazista kolorystyka utrzymana w ciepłych tonacjach brązów, beżów i szarości. Artystka swobodnie łączy różne metody nakładania farb, począwszy od swobodnego rozlewania ich po powierzchni płótna, po staranne i pieczołowite pociągnięcia pędzla przy wypracowywaniu detali figuratywnych.


Magdalena Król przykłada dużą wagę do poszukiwania i doboru często niesztampowych mediów czy też środków warsztatowych, uzyskując dzięki temu zupełnie zaskakujące dla odbiorcy efekty wizualne. Na powierzchni jej obrazów możemy dostrzec trójwymiarowe struktury o niejednorodnej i intrygującej formie, zachęcające do eksploracji prac z różnych perspektyw.


Social media:
@król malarstwo
#krolmalarstwo #krolmalarstwowarszawa

Więcej na www.krolmalarstwo.pl

https://www.facebook.com/Kr%C3%B3l-Malarstwo-102489884547707

https://www.instagram.com/krol.malarstwo/

  • IMGC1371
  • IMGC1384
  • IMGC1397