tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

 UWAGA! INFORMJEMY, ŻE Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DO 7 PAŹDZIERNIKA 2022 ZOSTAJĄ ODWOŁANE ZAJĘCIA PLASTYCZNE. ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

Spektakl KANTATA NA CZTERY SKRZYDŁA

Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl Roberta Bruttera „Kantata na cztery skrzydła”

25.09.2021 godz. 17.00
KUP BILET

Reżyseria: Tomasz Mitrowski
Dziewczyna – Marta Jedynak
Amhiel - Sebastian Budnicki
Beathiel - Marcin Turek

Spektakl to tragikomedia metafizyczna. Czy z nieba lepiej widać nasze ziemskie sprawy? Czy Anioł może być dobrym coachem, psychologiem, terapeutą? Do niełatwej walki o życie młodej, zdesperowanej kobiety, stojącej u progu dramatycznej decyzji o samobójstwie swych nadprzyrodzonych mocy użyją aniołowie. Czy ich wysiłki nie pójdą na marne? Przekonamy się sami. W końcu – Anioł też człowiek.
Autorem sztuki jest Andrzej Grembowicz pseudonim Robert Brutter. To współtwórca popularnych seriali telewizyjnych: „Ranczo”,„Dziewczyny ze Lwowa”, „Ekstradycja” i hitu „Rodzina zastępcza”. Sztukę obejrzymy w wykonaniu Teatru Nie z Tej Kulisy, który mówi o sobie „Jesteśmy nieuleczalnymi pasjonatami teatru, od wielu lat zaangażowanymi w niezawodową twórczość sceniczną jako aktorzy, instruktorzy i reżyserzy, a czasem także autorzy tekstów”. Zapraszamy serdecznie na spektakl, którego gwarantami jest dobry tekst i doświadczeni aktorzy z pasją.

Karty wstępu w cenie 20 zł do nabycia w przez biletyna.pl lub w kasie NOK

  • Karty wstępu ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną i Nowodworską Kartę Seniora do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
  • Zakupiona karta wstępu nie podlega zwrotowi.

Przy wejściu do ośrodka kultury oraz podczas koncertu wszystkich uczestników obowiązuje zakrycie ust i nosa. Środki zabezpieczające uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie. Ilość miejsc w sali widowiskowej podczas imprezy jest ograniczona do 75% pojemności widowni.

 

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. I. Paderewskiego 1a