tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Spektakl KANTATA NA CZTERY SKRZYDŁA

Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl Roberta Bruttera „Kantata na cztery skrzydła”

25.09.2021 godz. 17.00
KUP BILET

Reżyseria: Tomasz Mitrowski
Dziewczyna – Marta Jedynak
Amhiel - Sebastian Budnicki
Beathiel - Marcin Turek

Spektakl to tragikomedia metafizyczna. Czy z nieba lepiej widać nasze ziemskie sprawy? Czy Anioł może być dobrym coachem, psychologiem, terapeutą? Do niełatwej walki o życie młodej, zdesperowanej kobiety, stojącej u progu dramatycznej decyzji o samobójstwie swych nadprzyrodzonych mocy użyją aniołowie. Czy ich wysiłki nie pójdą na marne? Przekonamy się sami. W końcu – Anioł też człowiek.
Autorem sztuki jest Andrzej Grembowicz pseudonim Robert Brutter. To współtwórca popularnych seriali telewizyjnych: „Ranczo”,„Dziewczyny ze Lwowa”, „Ekstradycja” i hitu „Rodzina zastępcza”. Sztukę obejrzymy w wykonaniu Teatru Nie z Tej Kulisy, który mówi o sobie „Jesteśmy nieuleczalnymi pasjonatami teatru, od wielu lat zaangażowanymi w niezawodową twórczość sceniczną jako aktorzy, instruktorzy i reżyserzy, a czasem także autorzy tekstów”. Zapraszamy serdecznie na spektakl, którego gwarantami jest dobry tekst i doświadczeni aktorzy z pasją.

Karty wstępu w cenie 20 zł do nabycia w przez biletyna.pl lub w kasie NOK

  • Karty wstępu ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną i Nowodworską Kartę Seniora do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
  • Zakupiona karta wstępu nie podlega zwrotowi.

Przy wejściu do ośrodka kultury oraz podczas koncertu wszystkich uczestników obowiązuje zakrycie ust i nosa. Środki zabezpieczające uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie. Ilość miejsc w sali widowiskowej podczas imprezy jest ograniczona do 75% pojemności widowni.

 

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. I. Paderewskiego 1a