tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Informujemy, że od listopada kasa Nowodworskiego Ośrodka Kultury będzie czynna: wtorki, piątki 9.30 - 15.30, środy, czwartki 12.30-18.30, poniedziałki kasa nieczynna.

Scena Zaułek - Piosenki Jaromira Nohavicy śpiewa Antoni Muracki

Piosenki Jaromira Nohavicy zaprezentuje, w ramach naszego cyklu Scena Zaułek - Antoni Muracki. Koncert odbędzie się 23.10.2021 o godz. 19.00. 

 Artystę, jak zwykle ciepło, ugości gospodarz Sceny - Wojtek Gęsicki. Na perkusjonaliach, gitarze basowej i intrumentach elektronicznych zagra Witek Cisło, a na skrzypcach i perkusjonaliach - Joachim Łuczak

Antoni Muracki w 2015 roku wydał płytę z piosenkami Jaromira Nohavicy, z której utwory zaprezentuje na scenie Nowodworskiego Ośrodka Kultury.

Tak na swojej stronie pisze o tym wydawnictwie:

Płyta Antoniego Murackiego z nowymi aranżacjami starszych oraz zupełnie nowych pieśni czeskiego barda Jaromira Nohavicy. Na płycie można znaleźć utwory z najnowszych płyt Nohavicy takich jak „Przeszłość”, „Dobrze jest tak jak jest” czy „Jezusek” jak też te nieco starsze – „Kometa”, „Moja mała wojna”, „Gdy jutro skoro świt”. Wszystkie pieśni zostały zrealizowane w zupełnie nowych aranżacjach muzycznych, przy tworzeniu których udział wzięli wybitni muzycy, m.in. Robert Kuśmierski, Joachim Łuczak, Florian Ciborowski. Gościnnie dwie pieśni po polsku zaśpiewał też Jaromir Nohavica./źródło: muracki.pl/

Karty wstępu w cenie 20 zł dostępne są w kasie Nowodworskiego Ośrodka Kultury i na biletyna.pl

Zapraszamy!

 

UWAGA! Udział w koncercie wiąże się z obowiązkiem przestrzegania aktualnych wytycznych przeciwepidemicznych.