tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Uprzejmie informujemy, że podczas wakacji kasa w Nowodworskim Ośrodku Kultury będzie czynna w godzinach od 8:30 do 15:30.

NoviFoto "Magia kolorów" - otwarcie wystawy fotografii

Zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii Nowodworskiej Grupy Fotograficznej NoviFoto pt. "Magia kolorów".
5.11.2021 r., godz. 18:00 Galeria Łącznik, Nowodworski Ośrodek Kultury, ul. I. Paderewskiego 1a

Nowodworska Grupa Fotograficzna „NoviFoto” swoją działalność zapoczątkowała w lutym 2018 roku. Spotykamy się by dzielić swoimi doświadczeniami i rozwijać wspólną pasję, którą jest fotografia. Fotograficzne plenery, sesje w studio, wspólne wyjazdy na wystawy, pokazy dają nam możliwość rozwoju i uczą nowych umiejętności. Dzięki temu, że każdy z nas ma swoją ulubioną dziedzinę fotografii, możemy się motywować do spróbowania czegoś nowego i odkrywania kolejnych tajników i smaków, które kryje w sobie nasza wspólna pasja.

Tegoroczna wystawa naszych prac pt. „Magia kolorów” jest trzecią wystawą, na przestrzeni istnienia Grupy, którą organizujemy w Nowym Dworze Mazowieckim. Fotografie, które zaprezentujemy są wyrazem naszego zachwytu nad światem po ciężkim czasie izolacji, z którym przyszło nam wszystkim się zmierzyć. Wierzymy, że kolory nadają życiu jaśniejszego, lepszego wymiaru nie wyłączając z kręgu barw bieli i czerni.
Na wystawie swoje prace zaprezentują: Magdalena Bieńkowska, Małgorzata Domżała, Piotr Geda, Małgorzata Mianowicz, Adam Prusek, Sylwia Ziółkowska.

Wszystkie prace po zakończeniu wystawy zostaną przekazane na wsparcie działalności Stowarzyszenia AnimalsNDM, które opiekuję się bezdomnymi zwierzętami na terenie miasta. 

Patronat honorowy nad wystawą objął Jacek Kowalski Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki.
Patronat medialny: Tygodnik Nowodworski.