tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Uprzejmie informujemy, że podczas wakacji kasa Nowodworskiego Ośrodka Kultury jest czynna w godz. 8:30-15:30.

Basia Małecka i Chłopaki - koncert

Basia Małecka i Chłopaki zabiorą słuchaczy w świat współczesnego jazzu, bez zadęcia, nudy i patosu. Zagrają rytmiczne utwory wiodących autorów i autorek młodego pokolenia brytyjskiej sceny jazzowej. Pojawi się także kilka piosenek z przełomu lat 70. i 80 - w tym Michaela Jacksona i Steviego Wondera.

Z całą pewnością podczas koncertu będzie można tańczyć i dobrze się nastroić. Jest to wręcz wskazane.

Basi towarzyszyć będzie zespół w składzie: Andrzej Kochański (piano), Paweł Małecki (gitara), Grzegorz Kowalski (bas), Piotr Ciemniewski (perkusja).

Basia Małecka pierwsze kroki stawiała pod opieką p. Alicji Kabacińskiej podczas zajęć wokalnych w Nowodworskim Ośrodku Kultury. Studentka IV roku wydziału wokalno-aktorskiej Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. W styczniu będzie miała miejsce premiera jej spektaklu dyplomowego w reżyserii Agnieszki Glińskiej. Występowała na scenie Teatru Narodowego w Krakowie, Filharmonii Podlaskiej czy w warszawskim Spatifie. Zwyciężczyni kilkudziesięciu konkursów muzycznych w Polsce, w tym Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus w 2020 r. Tworzy podcast kreatywny „Życie w Zeszycie” skierowany do młodych osób.

27.11.2021 r., godz. 19:00
Nowodworski Ośrodek Kultury
Nowy Dwór Mazowiecki
ul. I. Paderewskiego 1a
Wstęp wolny.
Ilość miejsc ograniczona.

Przy wejściu do ośrodka kultury oraz podczas koncertu wszystkich uczestników obowiązuje zakrycie ust i nosa. Środki zabezpieczające uczestnicy zapewniają sobie we własnym zakresie.