tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

 UWAGA! INFORMJEMY, ŻE Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DO 7 PAŹDZIERNIKA 2022 ZOSTAJĄ ODWOŁANE ZAJĘCIA PLASTYCZNE. ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

Rewia Operetkowo-Musicalowa

Z okazji zbliżającego sie Dnia Kobiet, Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza na wieczór przepełniony największymi przebojami z operetek wszechczasów, walcami, czardaszami i tańcem, oraz wspaniałym śpiewem solistów z DUO PREFORMANCE.
5.03.2022 r. godz. 17:00

KUP BILET

W repertuarze znajdą się fragmenty z operetek takich twórców, jak Abraham, Kalman, czy Strauss oraz arie, duety i sceny z takich przebojów, jak: „Księżniczka Czardasza”, „Baron Cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Bal w Savoyu”, ”Clivia” i wiele innych.

Duo Performance to duet młodych śpiewaków, tańczących i tworzących niepowtarzalny performace - Monika Biederman-Pers i Piotr Karzełek. Artyści przenoszą publiczność w świat barwnych operetek i musicali.

Karty wstępu w cenie 20 zł do nabycia w kasie NOK i na biletyna.pl

  • Karty wstępu ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną i Nowodworską Kartę Seniora do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
  • Zakupiona karta wstępu nie podlega zwrotowi;
  • Impreza odbędzie pod rygorami sanitarno-epidemiologicznymi.
  • Uczestniczy zobowiązani sa do zachowania dystansu, dezynfekcji rąk przed wejściem na salę i ochrony nosa i ust maseczkami.

 

 

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. I. Paderewskiego 1a
Nowy Dwór Mazowiecki