tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Wały Jagiellońskie + "Rozważania nad niedopitą szklanką"

Grzegorza Bukały w towarzystwie Wałów Jagiellońskich + "Rozważania nad niedopitą szklanką" to autorski recital, a nie jakaś tam suto zakrapiana bibka. Aby więc zachęcić Szanowną Frekwencję do udziału w tej melo-medytacji, kilka słów komentarza warto zamieścić.
KUP BILET


Po pierwsze primo - Grzegorz Bukała (zwany też żywą skamieliną polskiej piosenki), to lider i współzałożyciel "kultowej" kapeli "ORS Wały Jagiellońskie", która od 1975 do 1989 roku skutecznie tumaniła i śmieszyła ludzkość na estradach świata i okolic (ponad 2000 koncertów, trzy long-pleje sprzedane w łącznym nakładzie ponad miliona sztuk, liczne nagrody i wyróżnienia na festiwalach, i hiciory na przebojowych listach).
Po drugie primo - "Wały Jagiellońskie +", to szósta mutacja zespołu (przez który, w jego trzynastoletniej historii przewinęło się ponad 50. muzyków i innych zacnych postaci, takich jak - Wojtek Belon, Andrzej Poniedzielski, Jurek Filar, Marcin Daniec...,), który towarzyszy Grzegorzowi Bukale od pięciu już lat.
A po trzecie i najważniejsze primo - "Rozważania nad niedopitą szklanką", to zarówno tytuł tego koncertu, jak i tytułowej piosenki z realizowanej właśnie w gdyńskim studio "Maro Records" kolejnej autorskiej płyty G.B.
W repertuarze tego koncertu, oprócz kilku największych hiciorów "W.J." z przed prawie pół wieku ("Wars wita", "Ciebie brak", "Twój pierwszy elementarz"...) i piosenek z nominowanej do "Fryderyków" pierwszej autorskiej płyty G.B. - "Pocztówki z Macondo", znajdą się więc i te najnowsze, szykowane do ich emisji w eter.

10 grudnia 2022 r., godz. 17:00
Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. I. Padereskiego 1a
Nowy Dwór Mazowiecki

Karty wstępu w cenie 30 zł do nabycia w kasie NOK i na biletyna.pl

Karty wstępu ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną i Nowodworską Kartę Seniora do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
Zakupiona karta wstępu nie podlega zwrotowi.