tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Informujemy, że od listopada kasa Nowodworskiego Ośrodka Kultury będzie czynna: wtorki, piątki 9.30 - 15.30, środy, czwartki 12.30-18.30, poniedziałki kasa nieczynna.

CZARNA OWCA - WIĘCEJ NIŻ KINO

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu
„Więcej niż kino”

20 stycznia 2023 r (piątek) o godz.18.00

Tym razem:
komediodramat
„Czarna owca”
w reżyserii Aleksandra Pietrzaka

Gościem wieczoru będzie

reżyser

Aleksander PIETRZAK

Spotkanie poprowadzi
red. Stanisław Zawiśliński

Magda i Arek tworzą zgrane małżeństwo z 25-letnim stażem, opiekujące się chorym dziadkiem. Mieszkają z synem Tomkiem, który jest w długoletnim związku ze swoją dziewczyną, Asią. Pozornie wszystko jest w porządku – typowa rodzina. A jednak...

(źródło: next-film.pl)

Aleksander Pietrzak ( ur. 1992 ). Absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie fortepianu oraz Warszawskiej Szkoły Filmowej na Wydziale Reżyserii Filmowej.

Jego dyplomowy film „Mocna kawa wcale nie jest taka” oraz krótki film „Ja i mój tata” zdobyły ponad 20 nagród, w tym nagrodę publiczności na Heartland Film Festival w Indianapolis (USA) i w Huesce (Hiszpania). Zdobywał doświadczenie w pionie reżyserskim na planach filmów: Obywatel J. Stuhra, Bridge of Spies S. Spielberga, Planeta singli M. Okorna oraz w serialach Belfer i Pod powierzchnią. Debiutem kinowym Aleksandra Pietrzaka była czarna komedia pt. „Juliusz”( 2018) , która zakwalifikowała się do konkursu głównego Festiwalu Filmowego w Gdyni . W roku 2022 utalentowany reżyser został najmłodszym członkiem Zarządu Stowarzyszenia Filmowców Polskich . Jest także twórcą nowego festiwalu sztuki Big Festivalowski, Muzeum Memów oraz podcastu Ciąg Dalszy Kinematografii.

 zwiastun  filmu :https://www.youtube.com/watch?v=w1uMibS7MDU