tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

NAJWIĘKSZE PRZEBOJE ANIMACJI - spotkanie z dubbingiem

Zapraszamy na magiczny koncert przebojów z bajek dla całej rodziny!
Spędźcie z nami niezapomniany czas w towarzystwie ulubionych bohaterów z kultowych bajek takich jak "Mała Syrenka," "Mulan," "Król Lew," "Anastazja," "Shrek," "Toy Story," "Księga Dżungli," "Zaplątani," "Aladyn," "Vaiana" i wiele innych.                                                                                                                  


To wyjątkowa okazja, by razem z rodziną wyruszyć w niesamowitą podróż przez świat muzyki i magii filmowej. Na scenie pojawią się niezrównani aktorzy dubbingowi, którzy przypomną nam naszych ulubionych bohaterów:
🌟 Tomasz Steciuk - głos Szeregowego z "Pingwiny z Madagaskaru," Prosiaczka z "Kubusia Puchatka," Theodora z "Alwin i wiewiórki" i wielu innych!
🌟 Weronika Bochat-Piotrowska - nie tylko tytułowa Vaiana, ale także Kopciuszek z disneyowskich hitów.

 

19.11.2023 r., godz. 13:30

Kasyno Oficerskie w Modlinie Twierdzy
Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. Gen. Ledóchowskiego 160
Nowy Dwór Mazowiecki

 


🎟️Bilety w cenie 30 zł do nabycia na biletyna.pl pod linkiem:
👉 https://bilety.io/pl4aW

a także w kasie Nowodworskiego Ośrodka Kultury (ul. I. Paderewskiego 1a) i w biletomacie w Kasynie Oficerskim w Modlinie Twierdzy (ul. Ledóchowskiego 160-płatność tylko kartą płatniczą).
• Bilety ze zniżką na Nowodworską Kartę Seniora i Nowodworska Kartę Familijną do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
• Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi.


Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Mazowsze serce Polski


--------------------------------------------------------------
Rewitalizacja i modernizacja Garnizonowego Kasyna Oficerskiego jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPOWM 2014 – 2020
Działanie 5.3 Dziedzictwo kulturowe, tytuł projektu „Wzrost regionalnego potencjału turystycznego poprzez rewaloryzację dawnego Kasyna Oficerskiego w Twierdzy Modlin”, „Stworzenie funkcji kulturowych, w tym edukacyjnych,w dawnym Kasynie Oficerskim w Twierdzy Modlin”, „Adaptacja historycznego obiektu dawnego Kasyna Oficerskiego na cele turystyczne oraz kulturalno - edukacyjne”
Działanie 6.2 Rewitalizacja obszarów zmarginalizowanych, tytuł projektu „Aktywizacja społeczna i gospodarcza obszaru rewitalizowanego poprzez rozwój infrastruktury dawnego Kasyna Oficerskiego w Twierdzy Modlin.