tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Informujemy, że od listopada kasa Nowodworskiego Ośrodka Kultury będzie czynna: wtorki, piątki 9.30 - 15.30, środy, czwartki 12.30-18.30, poniedziałki kasa nieczynna.

"O͟n͟i͟ s͟z͟l͟i͟ d͟o͟ N͟i͟e͟p͟o͟d͟l͟e͟g͟łe͟j͟" - koncert Chóru Fides et Cantus (Wiara i śpiew)

 

Nowodworski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na koncert pt.: "O͟n͟i͟ s͟z͟l͟i͟ d͟o͟ N͟i͟e͟p͟o͟d͟l͟e͟g͟łe͟j͟" w wykonaniu chóru parafialnego Fides et Cantus (Wiara i śpiew) przy parafii świętego Michała Archanioła w Nowym Dworze Maz. pod dyrekcją Pana Michała Barańskiego.

17 listopada 2023r.
godz. 19:00
Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. Paderewskiego 1A
Nowy Dwór Mazowiecki
WSTĘP WOLNY!

"Chór parafialny Fides et Cantus (Wiara i śpiew) przy parafii świętego Michała Archanioła w Nowym Dworze Mazowieckim pod dyrekcją Pana Michała Barańskiego tworzą pasjonaci śpiewu i muzyki. Jest to zespół z wieloletnią tradycją. W repertuarze posiada utwory wybitnych kompozytorów wszystkich epok, począwszy od średniowiecza aż do czasów współczesnych (tj. Palestrina, Mozart, Bach, Haendel, Górecki, Frisina), a także kolędy, utwory patriotyczne i okazjonalne. Chór śpiewał w wielu miejscach kultu religijnego w kraju i za granicą. Odbył liczne koncerty dla naszego miasta. Wykonuje oprawy mszy świętych, ślubów, pogrzebów i innych uroczystości i wydarzeń. Nie tylko dbamy o rozwój muzyczny chóru - bierzemy udział w przeglądach chórów czy warsztatach; ale również tworzymy miłą atmosferę, stanowimy grono przyjaciół."