tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

 UWAGA! INFORMJEMY, ŻE Z PRZYCZYN OD NAS NIEZALEŻNYCH DO 7 PAŹDZIERNIKA 2022 ZOSTAJĄ ODWOŁANE ZAJĘCIA PLASTYCZNE. ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.

Przyszedł Mężczyzna do Kobiety

Zapraszamy na kolejną sztukę TEATRU MAZOWIECKIEGO, której autorem jest Siemion Złotnikow, dramaturg urodzony w 1945 roku w Samarkandzie.

O swojej twórczości mówi: „...piszę sztuki o ludziach, którym współczuję, którymi się zachwycam i z których jestem dumny...”.

 „Przyszedł mężczyzna do kobiety”
Autor: Siemion Złotnikow
Przekład: Andrzej Wanat
Opieka artystyczna: Jerzy Bończak
Scenografia i kostiumy: Andrzej Lewczuk

Występują: Anna Wojton i Waldemar Obłoza

Nie ma bardziej uniwersalnego i zarazem banalnego tematu niż miłość, lecz chociaż wszystkie historie miłosne wydają się podobne, każda z nich jest inna. W sztuce Złotnikowa poznajemy historię Diny i Wiktora – zwykłą a zarazem niezwykłą, komiczną i dramatyczną, zabawną i smutną.... Jak samo życie. Oboje po przejściach i z przeszłością, oboje samotni, rozżaleni i spragnieni ciepła, bliskości oraz szczęścia u boku innej osoby. Pozornie inni, nie pasujący do siebie, ale jakże podobni w poszukiwaniu prawdziwego uczucia. Czy im się uda? Czy przypadkowa znajomość przerodzi się w coś więcej a jedno spotkanie będzie początkiem nowego, prawdziwego związku?
Sztuka nie daje oczywistych odpowiedzi, ale daje nadzieję i pozostawia nas z wiarą, że na miłość nigdy nie jest za późno.

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. Paderewskiego 1A
13 stycznia 2018r., godz: 17.00
Karty Wstępu w cenie 30 zł do nabycia w kasie ośrodka kultury.