tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Informujemy, że od listopada kasa Nowodworskiego Ośrodka Kultury będzie czynna: wtorki, piątki 9.30 - 15.30, środy, czwartki 12.30-18.30, poniedziałki kasa nieczynna.

Spotkanie z Mają Komorowską

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z aktorką teatralną i filmową, pedagogiem, profesorem Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie – Mają Komorowską.

W czasie swojej kariery współpracowała z wieloma wybitnymi reżyserami teatralnymi: Erwinem Axerem, Maciejem Englertem, Jerzym Grotowskim, Jerzym Jarockim, Helmutem Kajzarem, Krystianem Lupą, Krzysztofem Warlikowskim oraz największymi reżyserami filmowymi: Krzysztofem Kieślowskim, Tadeuszem Konwickim, Andrzejem Wajdą, Krzysztofem Zanussim i innymi. W 2017 roku Maja Komorowska –obchodziła swoje 80 urodziny co skłoniło aktorkę do podsumowania pracy artystycznej i podzielenia się osobistymi przemyśleniami w książce pt „Pytania , które się nie kończą”. Zapraszamy na wieczór opowieści o wielkich polskiej sceny teatralnej i filmowej, o budowania roli, o pracy z młodymi aktorami, a przede wszystkim poznamy bliżej Maję Komorowską -charyzmatyczną osobowość polskiego aktorstwa.

Nowodworski Ośrodek Kultury
u.I.Paderewskiego 1A
10 lutego 2018r., godz. 19.00
WSTĘP WOLNY