tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Wernisaż malarstwa i rzeźby - Malesza, Ludwiczuk

W dniu 09.02.2018, o godzinie 18:00, zapraszamy do galerii „Łącznik” w Nowodworskim Ośrodku Kultury gdzie odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa i rzeźby.

Nowodworski Ośrodek Kultury zaprosił do współpracy znakomitych artystów: Mikołaja Maleszę – malarza oraz scenografa teatralnego i Daniela Ludwiczuka – znakomitego rzeźbiarza.
Mikołaj Malesza - jest artystą o pokaźnym dorobku artystycznym, docenianym w Polsce oraz za granicą. Uczestniczył w kilkudziesięciu wystawach malarstwa polskiego. Przez wiele lat pracował jako scenograf teatru „Towarzystwo Wierszalin”, współpracuje z teatrami lalkowymi i dramatycznymi na terenie całego kraju.

Daniel Ludwiczuk - jest artystą tworzącym i pracującym na Podlasiu w Kamiance. Tworząc swoje rzeźby posługuje się różnorakimi materiałami: stalą, kamieniem, brązem i ceramiką. Jest twórcą autorskiej galerii rzeźby, której otwarcie nastąpi w kwietniu 2018 r. Jest współorganizatorem plenerów malarsko-rzeźbiarskich w Platerowie, w których uczestniczą artyści z całej Polski, Europy i Azji.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia niepowtarzalnej wystawy polskich artystów, którą będzie można oglądać od 09.03 do 04.04.2018.