tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Informujemy, że od listopada kasa Nowodworskiego Ośrodka Kultury będzie czynna: wtorki, piątki 9.30 - 15.30, środy, czwartki 12.30-18.30, poniedziałki kasa nieczynna.

KAPELA CZERNIAKOWSKA


Zapraszamy na niezwykły koncert legendarnej kapeli miejskiej

 

KAPELA CZERNIAKOWSKA

Kapela Czerniakowska - polska grupa muzyczna wykonująca utwory z obszaru folkloru miejskiego, założona w 1968 r przez Sylwestra Kozerę obecnie kierownika artystycznego Kapeli ale także znakomitego muzyka, aranżera, autora tekstów
Od 1971 zespół zrealizował około 40 nagrań archiwalnych , kilkaset programów telewizyjnych i radiowych. Podczas swojej działalności artystycznej Kapela zdobyła trzy złote płyty nadane przez Polskie Nagrania. Zespół przemierzył tysiące tras koncertowych w Polsce i za granicą, rozsławiając folklor warszawski na całym świecie, współpracował również z wieloma znanymi wykonawcami polskiej sceny muzycznej. Obecnie wykonując autorskie, przeboje Kapela podejmuje również nowe wyzwania współpracując z wykonawcami muzyki hip-hop i rap, z którymi wspólnie nagrali piosenkę Pierwszy Sierpnia. Wystąpili także gościnnie w utworze Poczekalnia Dusz, który nagrany został przez raperów Sokoła i Pono. Kapela Czerniakowska wykona przed Państwem przeboje z repertuaru który jest Państwu dobrze znany i który na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki rozrywkowej a który z pewnością przywoła wspomnienia i legendy z dawnych lat.

Nowodworski Ośrodek Kultury
ul.I.Paderewskiego 1A
19 maja 2018r. godz. 18.00
Karty Wstępu w cenie 20 zł do nabycia w kasie ośrodka kultury
Dobra Zabawa. MUSOWO.
https://www.youtube.com/watch?v=8CReAl1l6kc