tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

XXIV Edycja Konkursu "Co w Puszczy piszczy?"- zaproszenie

Nowodworski Ośrodek Kultury i Ośrodek Dydaktyczno-Muzealny Kampinoskiego Parku Narodowego w Granicy mają przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w kolejnej, już XXIV Edycji Konkursu Ekologicznego „Co w Puszczy piszczy?”.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych znajdujących się na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego, jego otuliny oraz w mieście Nowy Dwór Mazowiecki.
Konkurs składa się z trzech etapów:

  • Szkolnego
  • Półfinału – w formie gry terenowej przeprowadzonej na terenie Ośrodka Dydaktyczno- Muzealnego Kampinoskiego Parku Narodowego w Granicy (24.04.2019 r.)
  • Finału Regionalnego – w formie konkursu wiedzy w Nowodworskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Mazowieckim (26.04.2019 r.)


Etap półfinału pozwoli wyłonić 5 najlepszych drużyn, które zmierzą się w Finale Konkursu w Nowodworskim Ośrodku Kultury.

Chęć udziału w Konkursie przez szkołę należy zgłosić Organizatorowi do 22 lutego 2019  r. poprzez wysłanie faxem pod numer 22 732 08 86, mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną deklaracji udziału (Załącznik nr 1).

Szczegóły w Regulaminie Konkursu.