tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Informujemy, że od listopada kasa Nowodworskiego Ośrodka Kultury będzie czynna: wtorki, piątki 9.30 - 15.30, środy, czwartki 12.30-18.30, poniedziałki kasa nieczynna.

TULIPANY - Stwórz swoje eko kosmetyki!

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie, niezależnie od wieku, do uczestnictwa w twórczych spotkaniach TULIPANÓW. W ramach naszych spotkań będziemy twórczo i aktywnie spędzać wolny czas. Na najbliższych warsztatach dowiemy się, jak stworzyć swoje własne kosmetyki pielęgnacyjne. 

„Stwórz swoje eko kosmetyki” to warsztaty, które powstały z myślą o kobietach dokonujących świadomych wyborów.  Dziś konserwanty i chemiczne dodatki znajdujemy we wszystkim. Podczas warsztatów, samodzielnie tworząc kosmetyki, poznamy właściwości naturalnych wyciągów z ziół i roślin które potrafią zdziałać cuda dla naszej skóry!

Dowiemy się, jak stworzyć swoje własne kosmetyki pielęgnacyjne: peelingi, mydełka i kule do kąpieli. Będziemy używać wyłącznie naturalnych składników i dodatków, m.in. sody oczyszczonej, soli morskiej, różnego rodzaju ziół, naturalnych barwników, olejów i olejków.

Stworzone wspólnie kosmetyki nie będą zawierały w swoim składzie detergentów typu SLS/ SLES (Sodium Lauryl Sulfate), ani parabenów (synetycznych konserwantów). Będą to kosmetyki całkowicie bezpieczne dla Twojej skóry.

 

25.03.2019 r.

Godz. 18:30

Koszt udziału: 10 zł

Nowodworski Ośrodek Kultury

Ul. I. Paderewskiego 1 a

 zapisz sie