tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

XXV Edycja Konkursu "Co w Puszczy piszczy?" zapraszamy do udziału!

KONKURS ODWOŁANY
Nowodworski Ośrodek Kultury i Ośrodek Dydaktyczno-Muzealny Kampinoskiego Parku Narodowego serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w XXV edycji Konkursu Ekologicznego „Co w Puszczy piszczy?”.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,
Z przykrością informujemy, że w zawiązku z aktualną niepewną sytuacją spowodowaną rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa, co za tym idzie wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego i zawieszeniem działalności placówek oświatowych, odwołujemy XXV Edycję Konkursu Ekologicznego "Co w Puszczy piszczy?". (Zarówno konkurs wiedzy jak i plastyczny).
Za utrudnienia przepraszamy.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konkurs wiedzy składa się z dwóch etapów:

I etap

Półfinał w formie gry terenowej, przeprowadzony na terenie Ośrodka Dydaktyczno-Muzealnego w Granicy, dnia 06.05.2020 r., wyłoni pięć najlepszych drużyn, które zmierzą się w finale.

II etap
Finał w formie konkursu wiedzy odbędzie się w Nowodworskim Ośrodku Kultury, dnia 08.05.2020 r.

  • Ostateczny termin zgłoszenia chęci udziału szkoły w konkursie upływa dnia 6 marca 2020 r. i do tego czasu należy przesłać deklarację udziału (Załącznik nr 1).
  • Skład drużyn reprezentujących daną Szkołę należy zgłosić do dnia 3 kwietnia 2020 r., przesyłając kartę zgłoszeniową (Załącznik nr 2).

Załączniki należy przesłać pod jeden z niżej wymienionych adresów:

  • mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tradycyjnie pocztą na adres: Nowodworski Ośrodek Kultury, ul. Ignacego Jana Paderewskiego 1A, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

 

Zapraszamy również do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym, którego tegoroczny temat brzmi: „Las to życie”.

Szczegóły w Regulaminach.