tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

 W minioną sobotę (19.09) odbył się rodzinny plener ceramiczny. Dzięki dofinansowaniu firmy Model Opakowania Sp. z o. o., Nowodworski Ośrodek Kultury zorganizował rodzinom niezapomniane wydarzenie. Spotkanie odbyło się w Stanicy Naborowo na terenie gminy Załuski. Zapisani wcześniej uczestnicy przyjechali własnymi samochodami i od razu poczuli klimat zabawy na świeżym powietrzu.

Czytaj więcej

Zapraszamy na spektakl Teatru Wariacja pt. „Brzydkie kaczątko”.
KUP BILET

Załączniki:
Dostęp do URL (https://nok.nowydwormaz.pl/attachments/article/1563/O%C5%9Bwiadczenie.pdf)Oświadczenie[ ]
Czytaj więcej

Wczoraj, po dłuższej przerwie, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu ze Sceną Zaułek. Tradycyjnie na początku gospodarz Sceny Wojtek Gęcicki powitał publiczność i wprowadził w doskonały nastrój śpiewając kilka autorskich utworów. Następnie zaprosił na scenę swojego gościa - znakomitego satyryka, a także m. in. felietonistę, poetę i piosenkarza Krzysztofa Daukszewicza.

Czytaj więcej

Mazowiecki Instytut Kultury oraz Nowodworski Ośrodek Kultury zapraszają na wyjątkowy i arcyciekawy koncert muzyki poważnej pt. „Barokowe odcienie lutni” w ramach popularnego cyklu Mazowsze w Koronie, realizowanego przez Mazowiecki Instytut Kulturyod 2001 roku. Koncerty odbywają się w zabytkach architektury mazowieckiej i tak będzie tym razem. Muzyka znakomitych kompozytorów: Silviusa Leopolda Weissa, JohannaSebastiana Bacha, AlessandroPiccininiego, Gaspara Sanza, Antonio Vivaldiego rozbrzmiewać będzie na dziedzińcu Nowodworskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Paderewskiego 1A w otoczeniu zabytkowych budynków koszar wojskowych z przełomu XIX i XX wieku, gdzie w latach 1921-1939 mieścił się Batalion Elektrotechniczny.

Załączniki:
Pobierz plik (Oświadczenie.pdf)Oświadczenie.pdf[ ]
Czytaj więcej

Zapraszamy na wernisaż malarstwa Pawła Cabanowskiego.
25 września 2020 r., godz. 18:00
Galeria Łącznik
Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. I. Paderewskiego 1a
Nowy Dwór Mazowiecki
wstęp wolny

Załączniki:
Dostęp do URL (https://www.nok.nowydwormaz.pl/attachments/article/1556/O%C5%9Bwiadczenie.pdf)Oświadczenie[Oświadczenie]
Czytaj więcej