Relacja

Kasyno Oficerskie

Koncertowy debiut uczestników Studia Piosenki Alicji Borkowskiej

17.06.2024 r.

W miniony poniedziałek, 17 czerwca 2024r. w sali kawiarni Kasyna Oficerskiego odbył się „Koncert piosenek… o uczuciach”.

To wyjątkowe wydarzenie w szczególności dla młodych artystów: Anety Wojcieskiej, Magdy Kordowskiej, Konrada Kiełbasińskiego oraz Kuby Wójcika, którzy tego dnia byli gwiazdami wieczoru. Wokaliści są uczestnikami Studia Piosenki Alicji Borkowskiej i od nieco ponad trzech miesięcy szkolą swój głos podczas zajęć w Kasynie Oficerskim.
Ich poniedziałkowy debiut podziwiała widownia, która wypełniła salę aż po brzegi! Usłyszeliśmy m.in. „Jesteśmy na wczasach”, „Umówiłem się z nią na 9-tą”, „Ja się boję sama spać” oraz „Zmierzch”. A to wszystko przy nastrojowym akompaniamencie kontrabasu Piotra Rodowicza i klawiszy Andrzeja Mikulskiego.
Szczególne brawa należą się Anecie Wojcieskiej, która tego wieczoru zadebiutowała w podwójnej roli – wokalistki i konferansjerki.
Gratulujemy wszystkim występującym i ich nauczycielce, Alicji Borkowskiej. To pierwszy, ale na pewno nie ostatni koncert uczestników Studia Piosenki.