Relacja

Nowodworski Ośrodek Kultury

Nowodworskie Forum Kobiet za nami!

23.03.2024 r.

W sobotę, 23 marca 2024r. odbyło się Nowodworskie Forum Kobiet. Frekwencja na wydarzeniu przerosła nasze najśmielsze oczekiwania!

Pomimo upływu lat, idea spotkań wciąż jest taka sama – my, nowodworzanki mamy się poznać i zintegrować, aby wspierać się w codziennych sprawach. Bo prawdziwe kobiety się wspierają, a pozostałym paniom dziękujemy!
Na scenie królowały mistrzynie pasji i motywacji. Pierwsza wystąpiła Agnieszka Kołodziejska, czyli „Kołodka z Radia” – dziennikarka radiowa (Radio Zet) i telewizyjna, prowadząca program „Polacy za granicą”, autorka książki „Polacy na emigracji”. Wielka pasjonatka podróży zachęcała panie do wybrania się samodzielnie w daleką podróż, dzieliła się własnymi przeżyciami i zdjęciami z najpiękniejszych zakątków świata.
Kolejną prelegentką była Dorota Olczyk. Makijażystka i wizażystka pokazała, jak w prosty sposób odmienić swoje codzienne stylizacje, aby nie być przysłowiową „ciotką klotką”, a szałową kobietą.
Na zakończenie wieczoru wystąpiła jedna z największych polskich gwiazd – Dorota Stalińska. Recital wypełniony był autorskimi utworami, fragmentami sztuk, recytacją własnej poezji, ale także rozmową na najważniejsze w życiu tematy. Jego przesłaniem było wydobycie z siebie wewnętrznej siły, by w każdej sytuacji umieć się odnaleźć i podnieść.
W galerii NOK, ustawione zostały liczne stoiska promocyjne, chętnie odwiedzane przez panie podczas przerw. W pomieszczeniu kawiarni pyszny poczęstunek serwowała Kasyno Oficerskie Restauracja. O słodkości zadbała firma La Lorraine Polska.
ś́ ́ ł ę : – biuro podróży, , – wizażystka i makijażystka, – kwiaciarnia, kompozycje kwiatowe, – ł Ż, ł ł, ź – , sklep z bielizną , (fotografia), – makijażystka i masażystka. Nie zabrakło także pisarki oraz psychoterapeutki ż – ń.
Nowodworskie Forum Kobiet odbyło się w ramach Miesiąca Kobiet zorganizowanego przez Jacek Kowalski – Burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego, przy udziale Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Mazowieckim i Nowodworskiego Ośrodka Kultury.