tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

15 wrzesnia 2021 r. w naszym ośrodku kultury wysłuchaliśmy koncertu pt. "Marzyciele- na ludowo!".
Zespół Śpiewaczy Seniorów pod dyrekcją artystyczną Krzysztofa Prusika zaprezentował wiele znanych i lubianych piosenek folklorystycznych. Całość dopełniły piękne ludowe kreacje. Nasi "Marzyciele" nie tylko śpiewali, ale i wyglądali wspaniale.

Czytaj więcej

W piątkowy wieczór (10 września 2021 r.) odbyła się premiera najnowszego spektaklu Teatru Hurragram pt. „Scenariusz dla 3” na podstawie sztuki Bogusława Schaeffera. Tak jak można było przewidzieć uczestnicząc w poprzednich spektaklach naszego teatru, adaptacja w reżyserii Marcina Turka wyszła fantastycznie!

Czytaj więcej

W dniu 4 września 2021 r., w Nowodworskim Ośrodku Kultury odbył się uroczysty wernisaż twórczości Małgorzaty Łapko i Weroniki Sidor. Autorki spotkały się i poznały podczas zajęć malarstwa sztalugowego Pracowni 105 w naszym Ośrodku.

Czytaj więcej

W sobotę (4 września 2021 r.) tradycyjnie pożegnaliśmy wakacje Nowodworską Różą Wiatrów.
Tym razem wystąpił dla nas doskonale znany miłośnikom muzyki żeglarskiej zespół Mechanicy Shanty, który zdobył serca nowodworskiej publiczności nie tylko fenomenalnie prezentując swój dobytek artystyczny, ale także świetnym poczuciem humoru i żartami sypanymi jak z rękawa.

Czytaj więcej