tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

 5 kwietnia 2024r. w Nowodworskim Ośrodku Kultury odbył się uroczysty wernisaż wystawy Arkadiusza Michalika, pt. „Pastele”. Jest to pierwsza w historii Galerii Łącznik wystawa w całości poświęcona pastelom.

Czytaj więcej

 

Tak, zrobiliśmy to! Wszystkich Wagarowiczów, którzy 21.03 mają "swoje święto", zaprosiliśmy do Nowodworskiego Ośrodka Kultury na Kulturalny Dzień Wagarowicza.
Czytaj więcej

11 marca 2024 r., w Kasynie Oficerskim odbyło się wyjątkowe wydarzenie z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Na scenie gościliśmy wybitnych artystów Warszawskiej Opery Kameralnej: Dorotę Ritz, Dionizego W. Płaczkowskiego, Huberta Stolarskiego, Pawła Wisnara, Bogdana Kierejszę i Orkiestrę pod dyrekcją Artura Jaronia, którzy zabrali nas w podróż po najpiękniejszych utworach operowych i operetkowych.

Czytaj więcej

Luty w Nowodworskim Ośrodku Kultury rozpoczęliśmy wyjątkowym wernisażem – wystawy tkaniny artystycznej „W poszukiwaniu sensu”. W czwartkowy wieczór do Galerii „Łącznik” zawitało trio znanych artystów – Anna Hlebowicz, Zygmunt Łukasiewicz i Jolanta Mikuła – oraz wielu zaciekawionych gości.

Czytaj więcej