tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

PORANEK Z TEATREM: „Baśń o Leciutkiej Królewnie”

Nowodworski Ośrodek Kultury zaprasza na Spektakl Teatru Itakzagramy „Baśń o leciutkiej królewnie”

Dawno, dawno temu żyła sobie śliczna królewna Lena Aeria Softella Lekkosława, na którą jej zła ciotka – czarownica rzuciła czar. Za jego sprawą mała królewna straciła swoją wagę i całe dnie unosiła się w powietrzu niczym balonik. Jak na złość czarownicy, królewnie ten stan rzeczy bardzo się jednak spodobał. Zamiast się smucić i narzekać, ona całe dnie śmiała się radośnie i nigdy, przenigdy nie płakała, czym działała złej ciotce na nerwy… Rosła zdrowa i szczęśliwa i wszyscy poddani ją kochali, choć jej królewscy rodzice bardzo się martwili tym, że mała Lena jest samolubnym lekkoduchem…
Jak skończy się cała historia? Czy złej czarownicy uda się zemścić na swojej małej bratanicy? Czy ktoś zdejmie z Leny złe zaklęcie i co może odmienić lekkomyślne serce? Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, koniecznie obejrzyjcie „Baśń o leciutkiej królewnie”, na podstawie baśni George’a MacDonalda. To historia, która Was rozbawi, wzruszy i zachwyci, a piękna muzyka autorstwa Wojciecha Żmudy na długo zapadnie Wam w pamięć.

 

Spektakl dla dzieci od lat 4. Czas trwania: 70 minut.

02.03.2024 w godz. 11.00
Nowodworski Ośrodek Kultury -Kasyno Oficerskie w Modlinie Twierdzy
ul. Ledóchowskiego 160
Nowy Dwór Mazowiecki

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie NOK (ul. Paderewskiego 1a - tu również ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną i Nowodworską Kartę Seniora), na biletyna.pl (https://biletyna.pl/dla-dzieci/PORANEK-Z-TEATREM-Basn-o-Leciutkiej-Krolewnie/Nowy-Dwor-Mazowiecki) i w biletomacie w Kasynie Oficerskim (płatność tylko kartą).