tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Nowodworska Róża Wiatrów- Żeglarze Portowi

Tradycyjnie na zakończenie wakacji mamy przyjemność zaprosić miłośników muzyki żeglarskiej, oraz wszystkich sympatyków dobrego grania na kolejną muzyczną Nowodworską Różę Wiatrów.

W tym roku zagrają dla nas: ŻEGLARZE PORTOWI.

29 sierpnia 2020, godz. 19:00
Dziedziniec Nowodworskiego Ośrodka Kultury
Nowy Dwór Mazowiecki
ul I. Paderewskiego 1A
Wstęp wolny! 🙂

Żeglarze Portowi
Skład:
Michał Danielewicz - banjo, gitara, śpiew
Dariusz Wołosewicz - gitara basowa, śpiew

Do października 2016 roku Ostatnie Takie Trio. Ze względu na mnogość podmiotów wykonawczych posługujących się tą nazwą, grupa postanowiła zmienić szyld i obecnie koncertuje jako Żeglarze Portowi.
Repertuar zespołu oparty jest na bogatej twórczości autora popularnych żeglarskich piosenek Michała "Lucjusza" Kowalczyka, zmarłego 1 maja 2010 roku. "Biała sukienka", "Na Mazury", "Zocha", "Przyjaciółka żeglarzy" i wiele innych przebojów to program obowiązkowy wykonywany przez Żeglarzy Portowych podczas żywiołowych koncertów. W maju 2015 r. ukazała się debiutancka płyta pod tytułem "A przy naszym ognisku..." (Ostatnie Takie Trio), która zawiera 12 utworów autorstwa Michała Kowalczyka. W lutym 2017 r. ukazał się kolejny krążek, którego tytuł brzmi "Przyjaciółka żeglarzy". Znalazło się na nim kilka niepublikowanych dotąd piosenek Michała Kowalczyka oraz niektóre z najbardziej znanych kompozycji Autora, takich jak "Biała sukienka", "Gruby", czy "Przyjaciółka żeglarzy".

Uwaga! Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych przeciwepidemicznych.

Impreza odbędzie się zgodnie z wytycznymi Głównego Ispektoratu Sanitarnego i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

1. Liczba uczestników wydarzenia ograniczona jest do max. 150 osób.
2. Wstęp na imprezę mają wyłącznie osoby wyposażone w środki umożliwiające zakrycie ust i nosa (maseczki, przyłbice, chusty, kominy itp.)
3. Podczas koncertu wszystkich uczestników obowiązuje zakrycie ust i nosa.
4. Z obowiązku zakrywania ust i nosa zwolnione zostają osoby zajmujące miejsca w odległości co najmniej 1,5 m od innych osób, oraz:
- osoby wspólnie zamieszkujące;
- osoby, które uczestniczą w wydarzeniu z osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie
- osoby, uczestniczące w imprezie z dzieckiem poniżej 13 roku życia
5. Przy wejściu na teren imprezy wszyscy obowiązani są do dezynfekcji rąk, podpisania oświadczenia o tym, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym a także do zmierzenia temperatury;
6. Uczestnicy zajmują wynaczone miejsca na terenie imprezy (leżaki).
7. Możliwość dezynfekowania rąk obowiązuje także po skorzystaniu z toalety podczas imprezy.
8. Realizacja imprezy odbędzie się przy niezbędnej ilości pracowników Nowodworskiego Ośrodek Kultury.
9. Podczas realizacji imprezy wszyscy pracownicy ośrodka kultury mają obowiązek korzystania ze środków zabezpieczających usta i nos.
10. Udział w imprezie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszych zasad i przyjęcia ich do stosowania.