tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Festiwal Piosenek Międzywojnia im. Hanki Ordonówny i Eugeniusza Bodo

Wędrowny Teatr Muzyczny Maggie Tunkiewicz-Zakrzewskiej zaprasza na Festiwal Piosenek Międzywojnia im. Hanki Ordonówny i Eugeniusza Bodo
"Jak drogie są wspomnienia dawnych dni"...

KUP BILET


Koncert piosenek wciąż modnych. Niezapomniane szlagiery lat 20. i 30. XX wieku - filmowe, kabaretowe i estradowe. Piosenki, które żyją w nas do dziś; Miłość Ci wszystko wybaczy, Tango Milonga, Już nie zapomnisz mnie..., tanga, walce, slow-foxy.

Razem z Państwem Powrócimy jak za dawnych lat. Dawna Piosenka przypomni Ci ten Dawnych wspomnień czar, a nasi wspaniali artyści, który Przedwojenny wolą styl przeniosą Państwa w czasie do krainy elegancji i piękna oraz Miłości, która wszystko wybaczy...

Wystąpią:
Maggie Tunkiewicz-Zakrzewska - sopran
niezwykła wykonawczyni muzyki operetkowej i musicalowej, twórczyni Wędrownego Teatru Muzycznego, absolwentka Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na Wydziale Wokalno - Aktorskim W swojej karierze współpracowała jako solistka między innymi z Teatrem Sabat Małgorzaty Potockiej, Teatrem WOW w Izraelu, Teatrem Equus Marka Wysockiego, Warszawską Orkiestrą Kameralną im. J. Elsnera, Filharmonią Baltica. Od ponad 10 lat specjalizuje się w piosence francuskiej, patriotycznej i piosence dwudziestolecia międzywojennego. W 2022 roku została odznaczona za zasługi medalem PRO MASOVIA przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Maciej Klociński - tenor
Maciej Klociński -tenor. Niezaprzeczalnie najlepszy w Polsce wykonawca i popularyzator piosenek dwudziestolecia międzywojennego. Pianista-akompaniator, akordeonista, doktor nauk humanistycznych. W latach 2010-2020 występował z muzykami Orkiestry z Chmielnej.
W 2013 roku został laureatem Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga, gdzie za działalność artystyczną popularyzującą twórczość dwudziestolecia międzywojennego otrzymał "Złoty Liść Retro 2013".
W 2015 został laureatem XIX Międzynarodowego Konkursu Młodych Wykonawców Rosyjskiego Romansu Romansiada 2015, na którym zajął 1. miejsce. Otrzymał także Nagrodę im. Ałły Bajanowej "Za oddanie rosyjskiemu romansowi" przyznanej przez Fundację Kulturowego Dziedzictwa im. Ałły Bajanowej w Moskwie. Był kilkukrotnie w gronie stypendystów Stypendium im. Filipa de Girarda. Jest autorem książki "Orkiestra uliczna z Chmielnej", wielu audycji, artykułów prasowych i programów telewizyjnych dotyczących gwiazd polskiej estrady.

Soliści wystąpią z Zespołem Kameralnym Varsovia Nova pod dyrekcją Krzysztofa Jaszczaka

18 maja 2024 r., godz. 18:00
Kasyno Oficerskie w Twierdzy Modlin - Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. Ledóchowskiego 160
Nowy Dwór Mazowiecki


Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasie NOK ( ul. I. Paderewskiego 1a), przez biletyna.pl i w biletomacie w Kasynie Oficerskim.
Link do biletów: https://biletyna.pl/koncert/Festiwal-Piosenek-Miedzywojnia-im-Hanki-Ordonowny-i-Eugeniusza-Bodo