tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

30. Finał WOŚP w Nowym Dworze Mazowieckim

Już w najbliższą niedzielę 30 stycznia 2022 r. odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
Tym razem GRAMY DLA OKULISTYKI DZIECIĘCEJ!
Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Tradycyjnie siedzibą sztabu jest Nowodworski Ośrodek Kultury. 

Podczas Finału na ulicach Nowego Dworu Mazowieckiego, w Galerii HIT, w okolicach pozostałych sklepów (niedziela handlowa) będzie można spotkać naszych wspaniałych wolontariuszy i za datek do puszki otrzymać czerwone serduszko. Zarejestrowało się ponad 100 osób!

O godz. 12:00 zapraszamy na plażę przy nowodworskim WOPR (ul. Sukienna 14). Foczki i Morsy Nowodworskie organizują tam morsowanie na rzecz Orkiestry. Natomiast od 16:00 do 20:00 zapraszamy do Nowodworskiego Ośrodka Kultury (ul. I. Paderewskiego 1a) na część artystyczną. Wystąpią nokowskie sekcje: wokalna i taneczna, następnie koncerty zespołów: Grupa Pasera, Carma i Banda Łysego Akustycznie. Występy będą przeplatane licytacjami. Prowadzenie Marcin „Marcel” Słabolepszy.

Ilość miejsc ograniczona. 
😷Koncerty odbędą się zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi (maseczki, dezynfekcja, przed wejściem konieczne będzie wypełnienie oświadczenie o stanie zdrowia i szczepieniu), obowiązuje limit 30% miejsc dla osób niezaszczepionych.

Nie chcecie czekać do niedzieli? Już dziś można wesprzeć cel 30. Finału WOŚP. Jak to zrobić?
Możecie wesprzeć zbiórkę poprzez licytacje na Aukcjach ALLEGRO, na naszym profilu na Allegro: WOSP_NowyDworMaz, gdzie znajdziecie ciekawe przedmioty. Mamy również eSkarbonkę, do której możecie wrzucić datki za pomocą kilku kliknięć. Od połowy grudnia funkcjonują Sztabowe Puszki Stacjonarne-to tekturowe puszki kwestarskie, takie same, kolorowe i wyjątkowe, jak te wolontariuszy, ale znajdujące się w firmach lub instytucjach, poniżej znajdziesz link z mapą Puszek Stacjonarnych WOŚP.

Aby dowiedzieć się więcej śledźcie nasze konto na Facebooku: Sztab WOŚP Nowy Dwór Mazowiecki ( https://www.facebook.com/sztabwospnowydwormazowiecki )

Przydatne linki:
👉Aukcje ALLEGRO nowodworskiego sztabu: http://bityl.pl/XEuR9

👉eSkarbonka: https://eskarbonka.wosp.org.pl/frpcj4

👉Sztabowe Puszki Stacjonarne, sprawdź gdzie sie znajdują: https://www.wosp.org.pl/wspieraj/mapa-puszek

Zapraszamy do zapoznania się z programem. 

30. Finał WOŚP w Nowym Dworze Mazowieckim