tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

MAYDAY 2- XXIII DNI NOWEGO DWORU MAZOWIECKIEGO

W ramach XXIII Dni Nowego Dworu Mazowieckiego, Burmistrz Miasta Jacek Kowalski, władze samorządowe i Nowodworski Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na spektakl MAYDAY 2.

WYPRZEDANE!


KUP BILET

 Mayday2 to wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie 2 ciepłe domy z pięknymi żonami.

Szczęśliwie udaje mu się prowadzić podwójną grę do momentu, kiedy dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie.
Oczywiście ciekawość, oraz dziwne zbiegi okoliczności powodują chęć spotkania młodzieży, w wyniku czego główny bohater traci równowagę, a historia nabiera maksimum humoru!
Fantastyczna gra aktorska oraz doprecyzowana treść bawi do granic możliwości przez 120 minut.
Widownia pęka w szwach, brzuchy ze śmiechu a w powietrzu.....? Już wybuchła- bomba endorfin! Mistrzowski scenariusz! Niewiarygodne zwroty akcji! Duża dawka najlepszego humoru!

Obsada: Michał „Misiek” Koterski, Aleksandra Gintrowska, Daria Zawratyńska, Joanna Kupińska, Mariusz Krzemiński, Marcin Mroczek, Marek Włodarczyk.

19 czerwca 2022 r., godz. 19:00
Nowodworski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Sportowa 66

Karty wstępu w cenie 16 zł do nabycia w kasie nok i na biletyna.pl

  • Karty wstępu ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną i Nowodworską Kartę Seniora do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
  • Zakupiona karta wstępu nie podlega zwrotowi.

 

Zapraszamy do zapoznania sie z całym programem obchodów XXIII Dni Nowego Dworu Mazowieckiego. Sczegóły na plakacie poniżej.

dnimiasta2022 zm