tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Informujemy, że od listopada kasa Nowodworskiego Ośrodka Kultury będzie czynna: wtorki, piątki 9.30 - 15.30, środy, czwartki 12.30-18.30, poniedziałki kasa nieczynna.

KRZYSZTOF PRUSIK - IDŹ I WYGRAJ

Nowodworski Osrodek Kultury zaprasza na koncert Krzysztofa Prusika pt. IDŹ i WYGRAJ.
Zwycięzca 3. edycji telewizyjnego show THE VOICE SENIOR wyśpiewa i opowie jak to było.

KUP BILET

 

Krzysztof Prusik absolwent Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie śpiewu solowego, baryton liryczny. Ma za sobą wieloletnią pracę w charakterze artysty-śpiewaka Operetki Narodowej oraz Opery Narodowej, jak również współpracę z lokalnymi filharmoniami na terenie całego naszego kraju. W 1988 roku zmienił nieco profil, podejmując się repertuaru z coverami muzyki rozrywkowej. Swoje programy realizował poza granicami Polski, na terenie krajów zróżnicowanych kulturowo, preferujących często odmienne style muzyczne. Były to: Finlandia, Niemcy, Francja, Emiraty Arabskie, Chiny, Japonia, Korea Południowa, Rosja.

Pan Krzysztof znany jest nowodworskiej publiczności również jako kierownik artystyczny Zespołu Śpiewaczego Seniorów „Marzyciele” działającego w Nowodworskim Ośrodku Kultury, z którym niejednokrotnie koncertował zarówno na scenie ośrodka, jak i gościnnie przy okazji wielu imprez odbywających się w Nowym Dworze Mazowieckim.

19 maja 2023 r., godz., 18:00
Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. I. Paderewskiego 1a

Karty wstępu w cenie 40 zł do nabyci w kasie NOK i poprzez biletyna.pl
• Karty wstępu ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną i Nowodworską Kartę Seniora do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
• Zakupiona karta wstępu nie podlega zwrotowi.