tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

PORANEK Z TEATREM: „Świąteczny list”

PORANEK Z TEATREM!
N
owodworski Ośrodek Kultury zaprasza na mikołajkowy spektakl dla dzieci pt. „Świąteczny list” w wykonaniu Teatr Bajaderka.

16.12.2023 r., godz. 10.00
Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. I. Paderewskiego 1A
Nowy Dwór Mazowiecki
 
W okresie świątecznym zapraszamy wszystkich do magicznego Świątecznego Miasteczka, w którym mieszka dziewczynka o zimowym imieniu Ludmiłka, która uwielbia zimę i świąteczne przygotowania.
Poznamy także Elfunia, niesfornego pomocnika Mikołaja. Wspólnie z dziećmi odpowiemy na pytania:
Jaką moc ma napisanie Świątecznego Listu i czego życzą sobie dzieci? Jak poprawnie napisać list i gdzie go zaadresować? Co się stanie, kiedy jeden ważny list do Mikołaja nie dotrze? Po odpowiedzi, a także po świąteczną przygodę wyruszymy aż na Biegun Północny!
Zmierzymy się z Bałwanem Oskarem w bitwie na śnieżki, rozwiążemy słowne zagadki Mądrej Sowy oraz odważymy się zapytać o drogę samego Starego Wilka!
A wszystko po to, aby dostarczyć list z niecodziennym przesłaniem!
 
Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona!
 
---
Rewitalizacja i modernizacja Garnizonowego Kasyna Oficerskiego jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPOWM 2014 – 2020
Działanie 5.3 Dziedzictwo kulturowe, tytuł projektu „Wzrost regionalnego potencjału turystycznego poprzez rewaloryzację dawnego Kasyna Oficerskiego w Twierdzy Modlin”, „Stworzenie funkcji kulturowych, w tym edukacyjnych, w dawnym Kasynie Oficerskim w Twierdzy Modlin”, „Adaptacja historycznego obiektu dawnego Kasyna Oficerskiego na cele turystyczne oraz kulturalno - edukacyjne”
Działanie 6.2 Rewitalizacja obszarów zmarginalizowanych, tytuł projektu „Aktywizacja społeczna i gospodarcza obszaru rewitalizowanego poprzez rozwój infrastruktury dawnego Kasyna Oficerskiego w Twierdzy Modlin.