tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Puszka WOŚP w Twojej firmie/instytucji

𝗥𝘂𝘀𝘇𝘆ł𝗮 𝗿𝗲𝗷𝗲𝘀𝘁𝗿𝗮𝗰𝗷𝗮 𝗦𝘇𝘁𝗮𝗯𝗼𝘄𝘆𝗰𝗵 𝗣𝘂𝘀𝘇𝗲𝗸 𝗦𝘁𝗮𝗰𝗷𝗼𝗻𝗮𝗿𝗻𝘆𝗰𝗵.
Twoja firma, instytucja itp. może dołączyć do zbiórki!
Zbiórka będzie odbywać się w dniach 10.12.2023 r. – 28.01.2024 r.

 

Dostępne są dwie metody rejestracji Sztabowej Puszki Stacjonarnej:
👉przez Sztab poprzez Formularz Zgłoszeniowy Sztabowej Puszki Stacjonarnej. Przesyłasz mailem skan na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczasz do Nowodworskiego Ośrodka Kultury.


👉rejestracja Sztabowej Puszki Stacjonarnej przez Opiekuna.
Rejestracja ONLINE
1. Opiekun zbiórki do Firmowej Puszki Stacjonarnej (Lokalny przedsiębiorca) zakłada konto na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl.
2. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i aktywowaniu konta (poprzez kliknięcie w link otrzymany mailem) przystępuje do zgłoszenia Firmowej Puszki Stacjonarnej.
3. Opiekun zbiórki uzupełnia formularz zgłoszeniowy Firmowej Puszki Stacjonarnej, wpisując wymagane dane w zakładce „Chcę reprezentować firmę”.
4. Opiekun zbiórki wybiera Sztab z listy (sztab #7424 Nowodworski Ośrodek Kultury) lub wpisuje kod TOKEN. Będzie to Sztab, w którym odbierze materiały niezbędne do przeprowadzenia zbiórki, zda i rozliczy Puszkę po zakończonej kweście.
5. Następnie firma oczekuje na akceptację ze strony Sztabu i Fundacji.
6. Po uzyskaniu akceptacji Szef Sztabu przy wydaniu materiałów potrzebnych do przeprowadzenia zbiórki, powinien wydać również zezwolenie (pamiętaj, że na zezwoleniu musi być odręczny podpis Szefa Sztabu, pieczęć firmy oraz podpis Opiekuna zbiórki)
Puszki można rejestrować maksymalnie do 25.01.2024 r.
Ilość miejsc ograniczona.