tel./fax: 22 732 08 86

tel.:       22 732 08 76

Informujemy, że od listopada kasa Nowodworskiego Ośrodka Kultury będzie czynna: wtorki, piątki 9.30 - 15.30, środy, czwartki 12.30-18.30, poniedziałki kasa nieczynna.

Scena Zaułek- Kamil Wasicki

Serdecznie zapraszamy na kolejny Bardzo Kulturalny Wieczór ze Sceną ZAUŁEK.

Gościem Wojtka Gęsickiego będzie KAMIL WASICKI.

KUP BILET

Usłyszymy jego solowy koncert pt. „NAJPROŚCIEJ”.
To będzie wyjątkowy koncert. Koncert złożony z pięknych wybranych, nastrojowych piosenek które można znaleźć na płytach Chwyć mnie za rękę, Dobre rzeczy się zdarzają i Żywioły. Wszystko zagrane .... NAJPROŚCIEJ- na gitarę i głos.

Oprócz zaproszonego gościa tradycyjnie zaśpiewa dla nas gospodarz sceny- bard, kompozytor, autor tekstów- Wojtek Gęsicki.

Kamil Wasicki (ur.23.06.1979 w Koninie)– poeta, kompozytor, śpiewający autor, gitarzysta.
Zadebiutował fonograficznie 11 kwietnia 2011roku albumem pt: "Chwyć mnie za rękę" wydanym przez Agencję Fonograficzną Polskiego Radia. Patronat medialny nad płytą objęła "TRÓJKA" Program 3 Polskiego Radia. 1 września 2014 r pojawiła się na rynku druga, jakże oczekiwana płyta artysty pt; Dobre rzeczy się zdarzają wydane przez Agencję Luna Music Polska. 1 marca tego roku nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia ukazał się najnowszy album pt. Żywioły.

Artysta jest laureatem najważniejszych festiwali piosenki artystycznej w Polsce takich jak Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie czy OPPA- Międzynarodowy Festiwal Bardów w Warszawie.


Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. I. Paderewskiego 1a
11.10.2019 r., godz. 19.00
Karty Wstępu w cenie 15 zł do nabycia w kasie ośrodka kultury, luba za pośrednictwem platformy biletyna.pl

  • Karty Wstępu ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną, lub na Kartę Seniora do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
  • Zakupiona karta wstępu nie podlega zwrotowi;
  • Karty Wstępu zakupione ze zniżką są ważne tylko z Kartą uprawniającą do zniżki, którą należy okazać przy wejściu na imprezę.